Apple TViOSiPadMacmacOS

Všechna videa z WWDC 2019 na jednom místě. I s celou keynote

Podívejte se na celou úvodní keynote WWDC 2019, ale i tu zkrácenou, nebo jednotlivá videa přehrávaná během konference


Pokud jste prošvihli úvodní keynote k WWDC 2019 a i náš textový přepis, můžete se na celou akci podívat zpětně. A to i její na devítiminutový sestřih.

Úvodní keynote trvala 2 hodiny a 17 minut a Apple během ní stihl představit nejen nový tvOS 13, watchOS 6, iOS 13, iPadOS, macOS 10.15 Catalina, ale i Mac Pro. Kompletní záznam můžete shlédnout přímo na stránkách společnosti Apple. Dá se předpokládat, že na YouTube bude nahrán do konce týdne.

Konec iPhonů 5s a 6. Podívejte se, jaká zařízení budou podporovat iOS 13 a iPadOS

 

Devět minut vám na celou WWDC 2019 stačí

Pokud ale nemáte tolik času, nebo vás nezajímá omáčka kolem a chcete se podívat jen na to nejdůležitější, všechno podstatné se dozvíte z devítiminutového videa níže. To mají na svědomí redaktoři magazínu MacRumors a nepřijdete v něm o jedinou představenou novinku.

Nově pak bylo představeno pětiminutové video o Macu Pro a Pro Displeji XDR, ve kterém o něm vypráví nejen Jony Ive, ale i viceprezident pro hardware ve společnosti Apple Dan Riccio. Podívaná je to vskutku exkluzivní.

 

 

No a jestliže si chcete jen zopakovat představení jednotlivých novinek, ať už v podobě tmavého režimu v iOS 13, Memoji či chystaného pořadu pro Apple TV+, můžete tak učinit ve videích níže. První video celou konferenci ostatně odstartovalo.

 

 

 

 

 

Zdroj