Inzerce a kontakt

Zanechte nám zprávu a my se vám co nejdříve ozveme. Ať už nás chcete jen pozdravit nebo navázat spolupráci, použijte tento formulář.

Aktuální ceník inzerce

Sídlo redakce

Fakturační údaje


Tomáš Svoboda
Rochovská 761
198 00 Praha 9 – Hloubětín
IČ: 01046144

Bankovní účet: 211137269/0300 (ČSOB)
Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku v Praze
Spisová značka: ŽIV/4972/2012/MIK

Poslední reference

Za více než dva roky spolupráce s magazínem Appliště.cz jsme dohromady udělali kus práce a chtěl bych tímto moc poděkovat redaktorům za jejich profesionalitu, nasazení a hlavně nadšení, které nám dlouhodobě přináší nové zákazníky. Věřím, že spolupráce je oboustranně výhodná a že bude i nadále fungovat stejně dobře jako doposud. Vám přeji ať vám vydrží nadšení a udržíte vysoký standard článků a recenzí ve vašem magazínu.

Petr Štroner, 4myApple.cz


Spolupráce s týmem Appliště.cz byla vždy profesionální, bezproblémová a přátelská. Přes subjektivní nadšení mají ke své práci velmi objektivní přístup, což je zřejmé z profesionality, zevrubnosti, ale i kreativity jejich textů a videí. Velkým přínosem je jejich proaktivní vyhledávání nových příležitostí spolupráce, ze kterých benefitují nejen inzerenti, ale primárně samotní čtenáři. Děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na tu budoucí.

Patrik Pavelka, Easy Store


Spolupráce s internetovým magazínem Appliště probíhala vždy na profesionální úrovni i přes to, že se jedná o tým mladých kluků. Ti mají díky jejich nadšení produkty Apple našlápnuto stát se jedničkou mezi internetovými magazíny zabývajícími se problematikou Apple výrobků. Díky vydaným recenzím se námi zapůjčené produkty dostávají lépe do podvědomí fanoušků Apple produktů. Na videocastech oceňuji už jen tu chuť něco tak časově náročného tvořit.

Libor Tušar, Kabelmánie s.r.o.


Panu Michlovskému jsem za Nokii ČR zapůjčil na test chytrý telefon Nokia Lumia 900. Na webu, který je primárně určen pro fanoušky Applu jsem tedy čekal negativní postoj vůči konkurenční platformě, ale pan Michlovský se k recenzi postavil čelem a zcela objektivně popsal výhody i nevýhody chytrého telefonu Nokia Lumia 900 a nezaujatě jej porovnal s iPhonem. Přístup bez předsudků se jen tak nevidí!

Vratislav Klega, AC&C Public Relations, s.r.o.


Internetový magazín Appliště představuje kvalitní a objektivní zdroj informací o zařízeních spojených s produkty společnosti Apple. A tím spíše jsme za společnost AVerMedia velmi rádi, že můžeme pomoci při budování tohoto bezesporu svěžího a jedinečného fenoménu české internetové scény a těšíme se na další bezproblémovou spolupráci. Všem applistům a čtenářům pak přejeme mnoho užitečných a kvalitních novinek a článků o jejich oblíbených zařízeních.

Jakub Seif, AVerMedia Technologies, Inc.


Díky spolupráci s internetovým Apple magazínem Appliště můžeme přinášet skvělé recenze produktů, zpravodajství, aktuální informace „o čem se zrovna šušká“ nebo „co zrovna frčí“ :O) Dalším velkým přínosem spolupráce jsou věcné, zábavné videocasty, které vychází každých 14 dní. Tým Livemec děkuje Apple magazínu Appliště za výbornou spolupráci a těší na další společné projekty.

Šárka Kožmínová, Livemec manager

Užitečné tipy

Poslední recenze

Vítejte zpátky!

Přihlásit pomocí jména a hesla

Vytvořte si účet

Vyplňte registrační formulář

Získat heslo

Zadejte Váš email nebo přihlašovací jména pro reset hesla

Přihlaste se na naše Apple kurzy!
This is default text for notification bar