Apple TVApple WatchiOSmacOS

WWDC 2019 se bude konat od 3. do 7. června. Apple zde představí iOS 13 i nový macOS


Apple oznámil, že WWDC 2019 se bude konat od 3. do 7. června v McEnery Convention Center v San Jose. Těšit se můžete zejména na nové systémy.

Letošní Worldwide Developers Conference je již 30. v řadě a pravidelně se jedná o nejrozsáhlejší akci Applu. Sjíždí se na ní totiž tisíce vývojářů z celého světa, kteří se zde mohou účastnit přednášek, workshopů ale poradenství ze strany společnosti.

WWDC 2019

Vývojáři však musí o lístky na celou akci požádat skrze tyto webové stránky. Pokud mezi ně patříte i vy, můžete tak učinit do 20. března. Následně proběhne loterie, na jejímž základě si je budou moci vybraní vývojáři zakoupit. Levná záležitost to ale rozhodně není, protože i tak vás účast vyjde na nějakých 33 tisíc Kč.

Jarní Apple Keynote bude 25. března. Apple představí novou službu i hardware

K dispozici je však i na 350 míst, na které se můžete usadit díky stipendijnímu programu. To samozřejmě zdarma a i s ubytováním. I zde je však nutná registrace, kterou můžete podstoupit zde.

 

WWDC 2019 a novinky

Vývojářská konference je především o operačních systémech společnosti. Největší zájem je samozřejmě kladen na nejrozšířenější mobilní iOS. Tento systém přijde již ve své třinácté verzi. Očekává se od něho především integrace tmavého režimu, možná se ale dočkáme i nových aplikací. Počítače Mac by pak měly dostat macOS 10.15. Jistě dojde i na nový watchOS 6 a tvOS 13.

WWDC 2018 – souhrnný článek. Co všechno Apple představil?

 

Ode dne představení, ke kterému dojde hned první den konání celé akce, budou jistě systémy dostupné i pro jejich beta testování. Že zde Apple představí i nové produkty rozhodně nebývá pravidlem, ale třeba se něčeho zajímavého opět dočkáme.

Zdroj: AppleInsider.com