PříslušenstvíRecenze

WHOOSH! Screen Shine Pocket – konec všem upatlaným displejům


WHOOSH! Screen Shine je nejlepší prostředek pro stále čisté displeje bez otisků prstů, a hlavně bez bakterií a virů. Navíc aplikovaná nanovrstva na displeji zajistí příjemný skluz prstu a skvělou odolnost proti dalším přibývajícím stopám po vašich prstech.

Myjete si po cestě hromadnými prostředky nebo po použití toalety ruce? Myjete, to je dobře. Ale na displej svého mobilu saháte, ať sedíte tam či tam, že? A jeho čistíte také? Nečistíte, to je mi jasné. No a třeba během odpolední svačiny asi sjíždíte, co nového na sociálních sítích, hrajete nějakou hru nebo píšete zprávu, je to tak? Pokud ano, tak vězte, že všechny ty bakterie usazené na vašem telefonu jak ze záchodu, tak MHD atd., jsou stále s vámi. Hnus, co?

 

Čtyři fakta o špinavých displejích mobilů:

1) 30 % virů se umí šířit přes dotykové displeje.

2) Průměrný displej mobilu je 10x špinavější než záchodové prkénko.

3) 18 % mobilů je kontaminováno stafilokokem.

4) 16 % mobilů je kontaminováno fekální flórou.

WHOOSH! Screen Shine je 100% přírodní, netoxický a bez alkoholu. Je bezpečný i pro děti, a to dokonce i po jeho požití ústy. Ničí nebezpečné bakterie a viry na displeji, přičemž ten je po vyčistění zářivý a jako nový. Jako kdybyste prvně ze svého zařízení po vybalení z krabičky stáhli jeho ochrannou fólii. Tenká antistatická nanovrstva navíc zajistí hladký skluz prstů po displeji, jejichž otisky už na něm nebudou tolik ulpívat. S pravidelným používáním navíc odolnost ještě narůstá.

Víte, že 30 % virů se umí šířit přes dotykový displej, a že průměrný displej telefonu je 10x špinavější než záchodové prkénko?

Balení s 8ml rozprašovačem obsahuje také antibakteriální hadřík s antibakteriální úpravu PROTX2. Po nanesení vrstvy na displej zařízení ji jím přímo rozleštíte. Konečně už žádné otírání displeje telefonu o tričko. Objem 8 ml navíc splňuje bezpečností předpisy pro palubní zavazadla při cestování letadlem. WHOOSH! je vyroben v USA a je dostupný ve třech variantách balení.

[box type=”success” ]

– Přírodní složení

– Netoxický a bez alkoholu

[/box]

[box type=”error” ]

– Hadřík není příliš příjemný
[/box]

Za poskytnutí produktu děkujeme obchodu EasyStore.cz

NázevWHOOSH! Screen Shine Pocket čistič obrazovek – 8 ml

Cena: 169 Kč

Parametry: 100% přírodní složení; bez toxických látek, alkoholu, amoniaku; přiložený hadřík má antimikrobiální a antibakteriální úpravu PROTX2®

Použití: bezpečné pro všechny obrazovky, pouzdra a kryty

Rozměry: 8ml rozprašovač má průměr 15 mm a je vysoký 112 mm