Hry způsobující závislost

Command & Conquer

Co právě hraji – přikazování a dobývání v Command & Conquer: Rivals PVP

V 90. letech definovala hra Command & Conquer prvky moderních RTS. Rivals jsou úplně něco jiného. Určitě nejsou revoluční, jsou ale zatraceně chytlavé.

Altoʼs Odyssey

Co právě hraji – relaxační sjezd písečných dun v Alto’s Odyssey

Alto’s Adventure nebyl nijak revoluční titul, jeho provedení ale bylo velice líbivé, a tak si jej oblíbili nejen kritici, ale i hráči. Proto bylo s podivem, že pokračování v podobě hry Alto’s Odyssey na sebe nechalo tak dlouho čekat.

Co právě hraji – noir komiks Framed

Četli jste někdy nějaký komiks? Pravděpodobně ano. Dokážete si ale představit, jak by se takový komiks asi hrál? Jestli ne, odpovědí je hra Framed.

formule

Co právě hraji – formule v Motorsport Manager Mobile 2

Jaké to je být pilotem různých monopostů můžete vědět z rozdílných her. Jaké to ale je být manažerem formulové stáje? Ve hře Motorsport Manager Mobile 2 to zjistíte.

app store

Co právě hraji – v kůži pyrotechnika v Bomb Hunters

Škola už zase začala. Pokud do ní dojíždíte a často čekáte na nějaký spoj, může se vám hodit trošku si tento prostoj zkrátit. Hra Bomb Hunters je k tomu ideální.

skyrim

Co právě hraji – kartičky The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim

Karetní partie už není jen prší nebo mariáš. Vyjma Hearthstonu je jich už pěkná řádka. Ať už jsou méně či více kvalitní, hře The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim byste svou pozornost věnovat rozhodně měli.

app store

Co právě hraji – PvP řež Star Wars: Force Arena

Léto končí, těšení se na událost letošního roku však bude teprve postupně zesilovat. Zkrátit tuto dobu čekání na premiéru filmu Poslední z Jediů, si můžete i díky hře Star Wars: Force Arena.

sniper

Co právě hraji – nepříliš akční akci Hitman Sniper

Hitman okupuje nejen dospělé platformy, ale užít si jej můžete i na mobilech. A to ne jen v logickém podtitulu GO, ale i ve stealth akci Sniper.

hra

Co právě hraji – textovou libůstku Lifeline: Whiteout

Představte si, že jste někde, nevíte kde, nevíte, co tam děláte, ani to, kdo vůbec jste. Tak tak je na tom hrdina titulu Lifeline: Whiteout. Jednoduše blbě.

hry

Ty nej mobilní hry roku 2016

Rok 2016 se chýlí ke svému konci a s ním také vycházejí různé žebříčky. Ani my nezůstaneme pozadu. Chcete vědět, jaké jsou ty nej mobilní hry roku 2016?

cover

Co právě hraji – přípravu na zimní sezónu v Altoʼs Adventure

Zima se nezadržitelně blíží. Chcete-li se na ní připravit a řádně navnadit, Altoʼs Adventure vám k tomu poslouží více než dobře.

hry

Co právě hraji – lanovody ve hře rop

Logických her je v App Storu přehršel, proto je fajn, když natrefíte na nějakou, která je jiná. A to rop rozhodně je.

super run

SUPER MARIO bude brzy v App Store

A bude to zbrusu nový Mario, kterého budete moci hrát jednou rukou. Ještě si ale chvilku počkáte, i když titul už v App Store najdete.

Special ops

Co právě hraji – akční rubačku v Suicide Squad: Special Ops

Skvadra ze Sebevražedného oddílu obléhala ještě nedávno všechna kina. Chcete-li si zážitek z filmu o něco prodloužit, zahrajte si akční rubačku v Suicide Squad: Special Ops.

App Store

Velké slevy indie her v App Store

Máte rádi nezávislé hry? A chcete jich hrát více a za méně peněz? Právě nyní máte ideální šanci. App Store na omezenou dobu zlevnil ty nejlepší tituly.

Ty pravé herní ikony v App Store

Své místo v herní síni slávy mají mnozí představitelé legendárních pařeb. Mnoho z nich najdete i na mobilní platformě, konkrétně v kolekci Gaming Icons v App Store.

Pixel Cup Soccer 16

Co právě hraji – návykový fočus v Pixel Cup Soccer 16

Jasně, toho fotbalu bylo letos už dost. Protože je ale iOS hra Pixel Cup Soccer 16 právě ke stažení zdarma, prostě vás na ni musím nalákat.

Deus Ex GO – vyrovná se Adam Jensen Laře Croft?

Nový díl populární série GO je zasazen do kyberpunkového světa Deus Ex. Místo lepé děvy je zde vousatý chlapík, místo brilantního nápadu ždímání samotného konceptu.