iPhone

Samsung představil Galaxy Note9 a s ním dvě videa, která opět útočí na iPhone X


Minulý týden představila společnost Samsung svůj vrcholový model Galaxy Note9. Na světě už jsou dvě nová videa ze série „Ingenious“, která jej povyšují nad iPhone X.

Samsung nepolevuje ve své kampani zesměšňující Apple iPhone X. 9. srpna představil světu podobu a funkce jeho vrcholového modelu „tabletofonu“ Galaxy Note9. Ten je ve skutečnosti přerostlým modelem S9+ s možností využití pera S Pen. Alespoň zde je jistá invence, protože jej lze používat nejen jako stylus, ale i jako dálkové ovládání např. aplikace fotoaparátu nebo YouTube.

 

Samsung už vaří z vody

Protože je ale Note9 napůl telefon a napůl tablet, dá se říci, že zde takové pero dává smysl. Na iPhonu X by však jeho použití bylo zcela bezpředmětné. To si ale Samsung nemyslí a v prvním spotu tak iPhone X zesměšňuje, že na něm uživatel nemůže používat Apple Pencil. Tento stylus Applu je totiž podporovaný jen vybranými tablety iPad.

https://youtu.be/qqcBAcVeazw

Ať už na sérii „Ingenious“ pohlížíte jakkoli, každý spot mohl mít při troše štěstí nějaké opodstatnění. Ten pojmenovaný jako Power však vaří z vody a je zcela nelogickým. Zákazník v něm zaměstnanci sděluje, jak je Galaxy Note9 výkonným strojem. To je jistě možné, nicméně zaměstnanec, pojmenovaný jako Pat, mu řekne, že iPhone X můžete odemknout svým obličejem. To samozřejmě zvládá i novinka Samsungu.

https://youtu.be/Jd-FKm27IWE

Co následuje posléze je však důsledkem scénáristické krize. Pat zmíní, že v systému iOS 12 (který ještě ani nevyšel), budete moci uskutečnit FaceTime hovor s až 32 uživateli. Na to mu zákazník odvětí, proč by něco takového dělal? Inu možná proto, že to zařízení Samsungu neumí. Navíc se dá s jistotou říci, že následující Android 10, který bude představen až za rok, podobnou funkci umět bude. Ptáte-li se proč, odpověď zní: „protože bude chtít dohnat Apple“.

Zdroj: AppleInsider.com