iPhone

A je to tady zase. Samsung pokračuje v jeho kampani proti iPhonu X


Výřez v displeji, nemožnost použít paměťové karty a multitasking jsou tématem dalšího tria reklam společnosti Samsung, které zesměšňují iPhone X. Opravdu ale tyto „neduhy“ uživatelům vadí?

Nedávno jsme vám přinesli článek, ve kterém jste se mohli podívat na tři reklamy, kterými Samsung útočí na Apple iPhone X. Nyní přináší další trio, které se zaměřuje na výřez v displeji, nemožnost používat paměťové karty a omezení multitaskingu, kdy lze mít na displeji zobrazeny dvě aplikace naráz.

Kampaň „Ingenious“ se nejdříve věnovala rychlosti, poté redukcím, rychlému nabíjení a kvalitě optiky fotoaparátů. Aktuální „Notch“ však může být jediný opodstatněný. Výřez v horní straně displeje tak může opravdu mnohým vadit a to zejména při sledování videí.

https://youtu.be/FPhetlu3f2g

„Storage“ neboli úložiště, pak kritizuje nemožnost využít paměťových karet v iPhonu. Vzhledem ale k tomu, že to nešlo již od první generace tohoto telefonu, je s podivem, že to ještě někoho zaráží. „Zaměstnanec“ Applu tak zákaznici doporučí, aby využila cloudových služeb, což se jí nelibí – chce vše mít jen ve svém zařízení.

https://youtu.be/QyDo4wmQ0HQ

Multitasking v telefonech Samsung funguje mimo jiné i tak, že si na displeji otevřete dvě aplikace. Už nyní to umí iPady, do iPhonů to však Apple ještě neimplementoval. Jestli však představí nové telefony ještě s větší úhlopříčkou displeje, dá se očekávat, že se tak stane i v tomto segmentu zařízení. To se dozvíme už v září letošního roku.

https://youtu.be/h3RwxpahHo0

Od Samsungu je tato aktuální kampaň značně kontroverzní. Bylo by ale zajímavé, kdyby něco podobného udělal i Apple. Ten to nicméně nemá za potřebí, protože jeho produkty podobné zviditelňování nijak nepotřebují. Jen malé procento uživatelů produktů Applu přechází na to konkurenční řešení. Oproti tomu se opačným směrem hrne stále více zákazníků. Asi totiž vědí proč.

A co vy? Vadí vám tyto řečené záležitosti, nebo s nimi nemáte problém? Napište nám to do komentářů pod článek.

Zdroj: AppleInsider.com