iPhone

Je zde opět nová reklama na iPhone X. Ta nově představuje čip A11 Bionic


A11 Bionic je vůbec nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu. Obsahuje neuronový engine, který zvládá až 600 miliard operací za sekundu. A právě to chce Apple svou novou reklamou říci.

Zanedlouho tomu totiž bude rok, co byl iPhone X představen. Už v září přijdou jeho nástupci a veškerá pozornost tak bude věnována jen jim. Proto chce Apple ještě naposledy upozornit na všechny přednosti jeho aktuálního top modelu a pokusit se na poslední chvíli vyprodat co nejvíce jeho skladových zásob.

 

Vainglory a A11 Bionic

Přesvědčit nás o jeho kvalitách che aktuálně vydaným reklamním spotem, který má za cíl představit nám jeho výkon. Ten na svá bedra bere hlavně A11 Bionic čip. Student jdoucí po rušné třídě přitom hraje populární PvP hru Vainglory (což není příliš zrovna vhodný příklad), přičemž na něho různé charaktery ze hry začnou útočit v reálném světě. On se tak s nimi musí vypořádat po svém.

hry

Po reklamách na Face ID, Apple Pay, Animoji, či portrétový režim je tak ta aktuální příjemnou změnou. A11 Bionic čip je totiž nejrychlejší čip, který kdy Apple do svého iPhonu implementoval. Jedná se o šestijádrový 2,4GHz čip, jenž nemá sebemenší problém utáhnout i ty nejnáročnější herní tituly s konzolovou grafikou, hravě si poradí s rozšířenou realitou a bravurně zvládá i multitasking. Jeho součástí je také tříjádrový grafický procesor a M11 pohybový koprocesor.

Čtyři úsporná jádra CPU jsou až o 70 procent rychlejší než A10 Fusion obsažený např. v iPhonech 7. A dvě výkonnostní jádra jsou rychlejší až o 25 procent. O tom, že se tak jedná o nejvýkonnější iPhone, který kdy Apple představil, není sporu. Zároveň je ale i nejdražším. Nicméně již za dva měsíce bude všechno jinak.

icon
VainglorySuper Evil Mega Corp.GamesZdarmaStáhnout

Líbí se vám nová reklama Applu a myslíte si, že je moudré hrát zrovna Vainglory „za pochodu“?

Zdroj: MacRumors.com