Nová reklama na iPhone X říká, že je váš obličej vaše heslo

Společnost Apple zveřejnila na svém YouTube kanálu reklamní video promující Face ID v iPhonu X. Jednoduše říká, že váš obličej je vaše heslo.

Reklama se jmenuje Memory (paměť) a je natočena v trochu jiném duchu, než jsme u Applu poslední dobou zvyklí (Fly Market, Unlock, Studio in your pocket). Nenajdete zde žádnou akci, moderní popovou hudbu ani rychlé střihy. Zde jste přítomni ve velikém divadle, ve kterém se na pódiu odehrává dramatické představení.

 

Hlavní aktér si totiž nemůže vzpomenout na jeho heslo pro přístup k on-line bankovnictví. Potí se, ošívá se, ale vzpomenout si stále nemůže. Publikum již omdlévá, když z kapsy vyndá iPhone X a najednou zjistí, že si heslo vlastně pamatovat ani nemusí. To se totiž doplní zcela automaticky po rozeznání jeho tváře.

obličej

Reklama má stopáž jedné minuty a třiceti sekund. Její shlédnutí ale stojí za to, protože se jedná o brilantní propagační kousek daného produktu. Na úvod videa byste totiž určitě nesoudili to, co se z něho nakonec dozvíte.

Která ze zmíněných reklam se vám líbí nejvíce? Podělte se o to s námi v komentářích pod článkem. Naším favoritem je stále ta ze školního prostředí pojmenovaná jako Unlock.

Zdroj: AppleInsider.comKam dál?