Apple vydal novou reklamu Taxi Driver. V hlavní roli jsou Animoji

iPhone X přinesl díky jeho čelní TrueDepth kameře možnost vytvářet zábavné Animoji. Ty jsou nyní v hlavní roli nové reklamy pojmenované Taxi Driver.

S podobným ražením reklamy, ve které se ukázaly Animoji v hlavní roli, přišel Apple již před letošním udílením cen Grammy. Nyní na tuto sérii navazuje novinkou Taxi Driver. Reklama byla vydána na korejském kanálu YouTube v rámci promo akce na vydání nového singlu kapely HYUKOH, který je pojmenovaný Citizen Kane.

 

Odkaz na asijskou kulturu

Singl je na Apple Music dostupný od včerejšího dne a album, na kterém bude píseň přítomna, má pak naplánované datum vydání na 31. května. Reklama trvá jednu minutu, během níž zmíněná píseň hraje. Interpreti jsou pak převtěleni do Animoji medvěda, draka a kuřete. Poslední dva zmíněné je možné využívat až od aktualizace iOS na verzi 11.3.

iOS 11.3

Reklama je plná neonových světel, rychlých střihů a vtipných grimas, takže se u sledování rozhodně nudit nebudete. Vizualizace navíc vychází z té použité při otevření jihokorejského kamenného Apple Storu v Šindžuku.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?