iPhone

Vycházejí první recenze na iPhone Xs a Xs Max. Jak si nové iPhony vedou?


V první vlně distribuce jsou již telefony iPhone Xs a Xs Max dostupné široké veřejnosti. Jak si vedou u recenzentů z celého světa?

Na jednotlivé recenze upozorňuje samotný Apple na svých webových stránkách. Samozřejmě tak činí jen u těch pochvalných, i když je obecné známo, že zas tolik novinek v „s“ verzích není. Tedy pomineme-li navýšení výkonu a zejména obří velikost displeje modelu Max.

iPhone Xs

 

Výkon iPhonů Xs snese srovnání s notebooky

V Mashable chválí zejména fotoaparát a to konkrétně jeho novou technologii Smart HDR. Vyzdvihují i výkon A12 Bionic čipu v kombinaci s Neural Enginem. O fotoaparátu se zmiňuje i HardwareZone. Tomu se líbí zejména jasné a živé barvy výsledných fotografií.

TechCrunch se soustředí hlavně na výkon, který dokonce srovnává s notebooky. New York Times se předně zmiňuje o větším Max modelu. Apple v něm prý dokázal implementovat obří displej, aniž by ohrozil použitelnost samotného zařízení.

Na první soudy si v České republice musíme ještě chvíli počkat. Tedy pokud bereme v potaz oficiální tuzemskou distribuci, která začne až příští sobotu. Již nyní si ale můžete nové iPhony Xs a Xs Max předobjednat. Pokud se již nemůžete dočkat, podívejte se alespoň na první unboxing video novinek.