iPhone

Podívejte se na první unboxing iPhonu Xs a Xs Max. A to hned ve zlaté barvě


Vypadá to, že embargo Applu na informace od prominentních redaktorů ohledně nově představených iPhonů je u konce. Podívejte se tedy na první unboxing iPhonu Xs a Xs Max.

Video má na svědomí Marques Brownlee (@MKBHD na Twitteru). Ten se však zaměřuje čistě na balení produktů a o telefonech jako takových se moc nerozpovídal. V krabičce, na jejíž horní straně je vyobrazen patřičný iPhone s efektní tapetou zakrývající svou černou barvou výřez v displeji, najdete vyjma samotného iPhonu ještě krátký návod, samolepky, adaptér, Lightning/USB kabel a sluchátka EarPods.

Předně tak chybí redukce z 3,5mm jack konektoru na konektor Lightning. Pokud tedy budete chtít ke svým iPhonům Xs a Xs Max připojit jiná, než dodávaná, sluchátka, která mají 3,5mm jack konektor, budete si muset koupit redukci (pokud ji nevlastníte z předchozích generací telefonu). Redukce v Apple Online Store stojí 290 Kč.

USB‑C/USB adaptér – zadrátujte svůj MacBook

V balení je pak stále jen 5W USB napájecí adaptér. Počítejte tedy s tím, že plné nabití zejména iPhonu Xs Max si nějakou tu hodinu vezme. Adaptér, stejně tak i napájecí kabel, stále nejsou typu USB-C. Jestli tedy budete chtít tyto iPhony připojit k novým MacBookům a MacBookům Pro, tak si budete muset pořídit buď adaptér nebo kabel Lightning/USB-C. První případ vás vyjde na 629 Kč, druhý pak na 590 Kč, spokojíte-li se s jedním metrem. K dispozici je i dvoumetrový za 990 Kč.

Zdroj: 9to5mac.com