Apple WatchiPhone

iPhone Xs a Xs Max jsou v předprodeji. Neunáhlete se


Dnes u nás začal oficiální předprodej novinek Applu, mezi které patří iPhone Xs, Xs Max ale i Apple Watch Series 4. Chcete je mít jako první? Tak se s koupí neunáhlete.

V první vlně prodejů novinek Applu začaly předprodeje již minulý týden. Dnes tak jsou distribuovány všem, kteří tak učinili. Ostatní si mohou novinky v podobě telefonů iPhone Xs, Xs Max a Apple Watch Series 4 koupit v kamenných prodejnách společnosti a u ostatních jejích distributorů.

iPhone Xs cena

Česká republika o den později

V České republice, která spadá do druhé vlny, byl předprodej zahájen dnes. Chcete-li se však k novinkám dostat jako první, zvažte osobní návštěvu některého z obchodů namísto předprodeje. Proč? Vysvětlení je jednoduché – 28. září je totiž svátek.

V ostatních zemí druhé vlny, které státní svátek nemají, bude distribuce probíhat právě 28. září. Stejný den budou novinky k dostání i u prodejců. U nás ale distribuce, stejně jako samotný prodej, započne až o den později, tedy v sobotu 29. září. Mnozí prodejci otevřeno mít budou, doručovací služby ale o víkendu nepracují. Novinky se k vám tedy dostanou až po víkendu, což je pondělí 1. října.

Jste-li tedy nedočkaví, a chcete nová zařízení vlastnit již o příštím víkendu, nezbude vám, než se osobně dostavit k nějakému prodejci. Jestli bude některý podnikat půlnoční prodej, ještě není známo. Vše o nových iPhonech a jejich cenách se dozvíte z článku o porovnání specifikací. O Apple Watch Series 4 se pak dočtete v tomto článku.