Apple Watch

Recenze o Apple Watch Series 4 mluví jen v superlativech


První vlna prodeje iPhonů Xs a Apple Watch Series 4 začala již v pátek. První recenzenti o nové generaci hodinek Applu mluví jen v tom nejlepším světle.

Výňatky z recenzí Apple Watch Series 4 uveřejnil Apple na svých webových stránkách. Udělal to tedy obdobně, jako v případě iPhonů Xs. Samozřejmě jsou texty trochu zaujaté, protože jsou vybrány jen ty pochvalné úryvky. Chcete-li však, po rozkliknutí zdroje si můžete přečíst celou jeho recenzi.

iPhone Xs a Xs Max jsou v předprodeji. Neunáhlete se

 

Series 4 vás přesvědčí

The New York Times o Apple Watch Series 4 řekl, že se jedná nejvýznamnější vývojový trend nositelností za poslední roky. Magazín Hodinkee pak uvedl, že pokud jste dosud Apple Watch odolávali, teď je ten pravý čas si je pořídit. Dokážou totiž prý změnit vaše návyky k lepšímu.

produktové fotografie

Britský The Independent obdivuje hlavně nádherný design a živý displej s úzkým a zaobleným rámečkem. Vyšší výkonost hodinek oproti předchozí generaci je pak prý znát při jakékoli situaci. Magazín vyzdvihuje i zdravotnické funkce a na závěr dodává, že jestli jste si do teď mysleli, že Apple Watch nejsou pro vás, tak jste se neskutečně mýlili. Series 4 vás přesvědčí ve všech ohledech.

Wareable zmiňuje hlavně možnost telefonování (v České republice nedostupné), přesnost a jednoduchou použitelnost měření srdečního tepu a využití dalších zdravotních funkcí – jako jsou SOS, upozornění na abnormální srdeční tep atd. Nezapomíná ani na Apple Pay či detekci pádů.

 

Vše pak shrnuje australský Vogue. Prý je totiž neuvěřitelné, co Apple za těch pár let dovedl udělat z nově vzniklé kategorie nositelností. U nás budou Apple Watch Series 4 dostupné od soboty 29. září, již nyní si je ale můžete předobjednat.