iPhone

Ukazuje se další podoba telefonu iPhone 2019 se třemi objektivy. A je o poznání povedenější


Podobu telefonu iPhone 2019 ukazuje další render. I on počítá se třemi objektivy, je ale fakt, že už vypadá o poznání lépe.

Ten první se ostatně nesetkal s velkým nadšením. Nejen že vypadá nevzhledně, ale hlavně vychází i ze starého designu modelu telefonu iPhone 7 Plus. To aktuálně uveřejněná podoba už je o kus dále. I když nejspíše ani takto iPhone 2019 vypadat nebude, je značně líbivější.

iPhone 2019

Vzhled navíc nevychází ani z aktuální podoby iPhonů X, alespoň co se pozice jeho objektivů týče. Ty jsou totiž umístěny vedle sebe a uprostřed samotného zařízení. Ne tedy, jak je u iPhonů zvykem už od první jeho generace, na levou zadní stranu telefonu, kdy jsou při vertikálním držení telefonu pod sebou. Přisvětlující dioda je pak kolem prostředního objektivu, pod kterým je ještě mikrofon.

iPhone 2019

Přední strana telefonu stále obsahuje výřez pro TrueDepth kameru a různé senzory, avšak znatelně se zmenšil, stejně jako samotné rámečky kolem displeje. Ovládání hlasitosti, přepínač a vypínací tlačítko jsou na svých místech. Jestli je obsažen USB-C konektor není ze snímků vidět.

Apple v roce 2018 vyměnil baterie v 11 milionech iPhonů

 

Není Steve jako Steve

I tato podoba pochází od stejného zdroje, kterým je Steve Hemmerstoffer. Ten uvádí, že obě podoby jsou stoprocentně pravé úniky podoby telefonu iPhone 2019 přímo od Applu. Protože se zatím jedná o ranou fázi vývoje, ani on totiž ještě neví, jak přesně bude tento model vypadat. Prý je ve hře ještě další možná podoba.

iPhone 2019

Teoreticky je i možné, že Apple uvede oba modely, kdy jeden bude patřit do vrcholného portfolia a druhý spíše nahradí iPhone XR. Možné je ale také to, že nás jen Steve vodí za nos a teď se nám někde pokoutně směje.

Zdroj: compareraja.in