iPhone 2018 přijde v několika barevných variantách. Neměla by chybět modrá nebo oranžová

Připravovaný iPhone 2018, který bude nástupcem iPhonu X, by měl mít o poznání širší barevné portfolio, než aktuální model. Vyjma stříbrné a vesmírně šedé bude i v modré nebo oranžové barvě.

S tím, jak se představení nového modelu telefonu iPhone blíží, dozvídáme se o něm nové a nové zprávy. 5,8palcový iPhone X se prodává jen ve stříbrné a vesmírně šedé barvě. iPhone 2018 by měl přijít ve dvou velikostních variantách s mnoha novými barvami.

iPhone 2018

iPhone 2018 – více velikostí, více barev

To, že by měl mít iPhone 2018 úhlopříčku jeho displeje 6,1 a 6,5 palců, se ví již nějakou tu dobu. Aktuálně se však provalilo, že každá velikostní varianta by měla být dostupná ve vícero barvách. Větší model by měl být usedlejší, čili duo barev se rozroste jen o zlatou. U menšího modelu ale bude výběr o poznání větší.

iPhone 2018

Tato novinka by totiž k obligátním variantám měla přidat modrou, červenou ale i oranžovou barvu. Tento výběr by tedy mohl mírně připomínat generaci iPhonu 5c, která byla představena spolu s modelem 5s.

Jestli bude řečená červená barva z edice PRODUCT(RED) známo samozřejmě není. Není to ale příliš pravděpodobné, protože tuto edici začíná Apple prodávat až s několikaměsíčním odstupem. Viděli jsme to jak u iPhonů 7, tak aktuálně letos na jaře s iPhony 8.

A jaká barevná varianta telefonu iPhone 2018 by se líbila vám? My jsme zvědaví zejména na oranžovou.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?