iPhone

Apple představil iPhone 8 a iPhone 8 Plus z edice (PRODUCT)RED


Dle očekávání dnes Apple představil prostřednictvím své tiskové zprávy červené iPhony 8 a 8 Plus z edice (PRODUCT)RED. Objednat si je můžete už zítra, tzn. 10. dubna.

Včera jsme vás informovali, že na internet unikla zpráva ohledně představení iPhonů 8 a 8 Plus z edice (PRODUCT)RED. Dnes už víme, že tato informace byla zcela pravdivá a Apple tak opravdu tyto telefony představil.

Pokud se podíváte na přední stranu zařízení, tak na první pohled uvidíte rozdíl oproti předešlé generaci – přední strana je totiž černá a nikoli bílá, jako je to v případě červených iPhonů 7 a 7 Plus. Co je hezčí necháme na vašem posouzení.

Jestli se ptáte, zda Apple také představí červený iPhone X, tak toť otázka. Teoreticky to možné je, ale žádné indície tomu zatím bohužel nenasvědčují.

Kromě iPhonů jsme se také dočkali speciálního koženého krytu Folio pro iPhone X a koženého řemínku pro Apple Watch.

Výbava je samozřejmě stejná

Výbava telefonů je logicky naprosto stejná, jako tomu je u jejich klasických verzí. V útrobách iPhonů tiká procesor Apple A11 Bionic, který je samozřejmě několikrát výkonnější, než jeho předchůdci. Velikost RAM paměti se zastavila na hodnotě 2 GB v případě iPhonu 8 a 3 GB v případě většího iPhonu 8 Plus.

Pokud máte na červené iPhony zálusk, můžete si je objednat již zítra prostřednictvím stránek společnosti Apple.

Do komentářů nám dejte vědět, jak se vám červená edice iPhonů líbí.

Zdroj: apple.com