Aplikace a Hry

Diablo Immortal se chystá na iOS. Mnohým se ale vůbec nelíbí


Na probíhajícím BlizzConu oznámili zástupci společnosti Blizzard, že na platformy Android a iOS připravují Diablo Immortal. Přináší parádní grafiku, spousty akce a rozporuplné názory.

Děj hry Diablo Immortal se bude odehrávat mezi druhým a třetím dílem a na výběr budete mít ze šesti tříd povolání vašeho hrdiny. Ať už si vyberete barbara, křižáka, lovce démonů, mnicha, nekromancera nebo čaroděje, cíl bude stejný – zamezit znovuoživení Diabla.

 

Diablo Immortal je pravé RPG

Nebude chybět pokročilý RPG systém, stejně jako různé lokace, kam vás děj hry zavede. Zároveň je v plánu hru neustále vylepšovat, dle přání komunity. Ta si teď ale nejvíc přeje, aby titul vůbec nevznikl. Po jeho oznámení se totiž vyrojily opravdu hanlivé komentáře na nové pojetí hry.

Tu totiž nevyvíjí Blizzard, ale čínské studio NetEase. To má na svědomí tituly jako jsou Crusader of Light a Endless of God. A Diablo Immortal jako by jim z oka vypadlo. Doufejme tedy, že si Blizzard nedovolí vypustit do světa nějaký hybrid už existujících her a že my se máme opravdu na co těšit. Diablo je přece legenda, kterou by bylo škoda vykrádat (tedy alespoň tak, aby vykrádalo samo sebe, protože mnozí již na tom pracují po dlouhá léta).

Dosud největší update hry Shadowgun Legends je tady. Přivítejte (nejen) halloweenský masakr

 

Diablo PS4, Windows, Xbox, macOS a teď i iOS

Diablo hra je žánru RPG a je vytvořená firmou Blizzard Entertainment. Byla vydána na konci roku 1996 v Americe a sklidila veliký úspěch. Hra je v 2D izometrickém náhledu, ve kterém hráč pomocí myši, a občas i klávesnice, ovládá jednu ze tří postav. Spadá do žánru fantasy a celá hra se odehrává v malé vesničce Tristram v království Khandaras.

Diablo Immortal

Po smrti krále Leorica, ve které sehrál svou roli sám Diablo, je království na pokraji chaosu. Vesnička Tristram, ve které Leoric sídlil, je odříznuta od svého okolí a až na deset obyvatel je zcela opuštěna, přičemž v hlubokém labyrintu pod místní katedrálou sídlí neznámé zlo.

Diablo Immortal

O zlu to tak bylo kdysi a bude to i tentokrát. Tehdy na tom mnozí u PC „oddělali“ své myši, tak doufejme, že nyní nepromáčkneme dotykové displeje našich mobilních telefonu. Jak to tak totiž vypadá, monster na nás čeká opravdu pořádný zástup.

Zdroj: DiabloImmortal.com, Wikipedie