Aplikace a Hry

Dosud největší update hry Shadowgun Legends je tady. Přivítejte (nejen) halloweenský masakr


Vesmír Shadowgun Legends se opět rozpíná a přináší nový super náročný multiplayer mód, Infusion systém pro gear, nové krutopřísné zbraně a masivní halloweenský masakr event.

Madfinger Games v posledním updatu Shadowgun Legends opět šli na ruku přáním své herní komunity. Nováčci i veteráni teď mají před sebou tunu nového obsahu a zábavy na mnoho týdnů. V sázce jsou legendární zbraně, které čekají na ty nejlepší hráče, kteří pokoří novou a nejvíce těžkou Gold arénu.

Shadowgun Legends představuje Genesys – nové týdenní eventy s exkluzivními zbraněmi a výbavou

A hlavně se zvedá level hrdiny plus je tu vychytávka ve formě možnosti vylepšování zbraní pomocí „infůze“ a nových materiálů a všichni si užijí mnoho ujetých nápadů a odměn v in-game eventech, počínaje tím halloweenským.

Úplně nový level

Infusion systém je opravdu něco, na čem si Madfinger Games dali záležet, protože tahle funkce je pro hráče stříleček zásadní. Takže je to o tom, že si teď každý může vylepšit svou zbroj a zbraně pomocí 4 druhů nového matroše, který lze získat rozebráním starších a už nepotřebných zbraní anebo přímo v misích. Tímto způsobem si hráč může dle svého přání vylepšovat svůj oblíbený gear.

„Tohle je super update, ze kterého jsme fakt nadšení. S Infusion systémem a zásadním vylepšením Genesys eventů jsme tuhle hru dostali na úplně nový level,“ říká Marek Rabas, Madfinger Games CEO a Game Director. „Hráči budou mít na výběr z mnoha možností jak se skvěle bavit. Speciálně se těším na Halloween event – je to naše největší a nejlepší oslava v hře.“

Aktuální systém herních eventů Genesys se stále zlepšuje a v současné době poskytuje hráčům pravidelné akce s novými dějovými zápletkami, úkoly i odměnami. Halloween event pro fanoušky Shadowgun Legends představuje začátek nové éry. Poprvé si totiž budou moci užít tematicky stylizovaný Hub se speciálními úkoly a vybavením, které budou sbírat v různých misích. A samozřejmě nechybí spousta překvapení, které jsou ve hře skryty a čekají jen na své objevení.

icon
SHADOWGUN LEGENDSMADFINGER Games, a.s.GamesZdarmaStáhnout