Apple Watch

Apple Watch návod nepotřebují, společnost i tak publikuje 6 videí, které vám s nimi pomohou


Apple na svém YouTube kanálu zveřejnil sérii šesti výukových videí, které vám pomohou s danými funkcemi. A to i přes to, že Apple Watch návod určitě nepotřebují.

Jednotlivé Apple Watch návody prezentují zajímavé funkce hodinek. Patří do série „How to“, ve které Apple radí, jak daný jeho produkt využít naplno. První video vám prozradí, jak skrze ovládací centrum najít propojený iPhone, který vám někde zapadl.

Druhé video se soustředí na funkci Walkie-Talkie, která přišla s watchOS 5. Jedná se o jednoduchou vysílačku, která však má na Apple Watch své opodstatnění – můžete s ní totiž s druhou stranou komunikovat „v reálném čase“.

Jak používat v Apple Watch službu Apple Music vám pak poví třetí video. Další se zaměřuje na cvičící funkce a to, jak si je optimalizovat přesně pro vaší potřebu.

Následující Apple Watch návod už se zaobírá kruhy aktivity. Jednoduše tak vysvětluje, jak se dozvíte všechny informace o vašem denním progresu pohybu. Poslední video pak jen poví, jak si odladit komplikace na Infograph ciferníku hodinek přesně dle vašich požadavků, aby vám říkal pouze ty informace, které skutečně potřebujete.

Apple Watch ano, či ne?

Pokud stále váháte, zda sobě nebo někomu blízkému pořídit Apple Watch pod stromeček, přečtěte si náš článek o tom, zda se vyplatí koupit starší třetí generaci, nebo spíše sáhnout po novince v podobě té čtvrté. Veškeré její přednosti i zápory se pak dozvíte z naší recenze.

zdroj: AppleInsider.com