Aplikace a Hry

Apple hra s roznášením novin je v App Store. A je to pěkná kravina

Warren Buffett's Paper Wizard je nová iOS hra Applu. A nestojí za moc


Warren Buffett’s Paper Wizard je Apple hra, kterou společnost vyvíjela s vývojářským studiem Wildlife Design. Příliš od ní ale nečekejte. Proč?

Texas Hold’em byla první iOS Apple hra, kterou společnost poskytla svým zákazníkům hned po spuštění obchodu App Store. V něm se hřála tři roky, než z něho byla definitivně odstraněna. Celých 11 let jsme tak čekali, jestli Apple ještě někdy svůj originální herní titul vydá. Ten je teď tady, jmenuje se Warren Buffett’s Paper Wizard a pravděpodobně vás moc nenadchne.

Angry Birds: Isle of Pigs AR jsou v App Store. Střílejte ptáky v rozšířené realitě

Poněkud zbytečná Apple hra

Skládá totiž poklonu největšímu investorovi společnosti Apple Warrenu Buffettovi. Ten svou dlouhou a výnosnou kariéru začínal jako poslíček s rozvážením novin. A to bude i váš úkol v této hře. Neustále se zde tedy pohybujete směrem kupředu, přičemž musíte házet uzlíčky novin do určených lidských obydlí.

V cestě vám překáží mnoho rozličných objektů, jako jsou projíždějící auta, poletující ptáci, lampy pouličního osvětlení a mnoho dalšího. Hra navíc zrychluje své tempo a cíle jsou stále dál a dál. To po cestě z Omahy až Apple Parku v kalifornském Cupertinu. Pokud si myslíte, že se budete probíjet více než dvěma lokacemi, budete tedy zklamáni. Jedna se totiž odehrává v Omaze, druhá v Cupertinu. To je vše.

Rolando je zpět. Zahrajte si iOS hru z roku 2008 v novém kabátku

Titul uvedl sám Tim Cook na setkání akcionářů, kde byl přítomen i Warren Buffett. To, že hra nese jeho jméno, je sice hezká věc, pro hráče to ale žádná výhra není. Díky své monotónnosti vás totiž za chvíli přestane bavit, nehledě na nepříliš vzhlednou a velice jednoduchou grafickou stránku a dost otravný zvukový podkres. Hra běží na všech zařízeních s iOS 11 a můžete se na nich alespoň pokusit pokořit rekord. Přítomen je totiž i celosvětový žebříček.

Item not available.

 

Warren Edward Buffett

Je přezdíván jako Věštec z Omahy či Zázrak z Omahy. Narodil se 30. srpna 1930 v Omaze v Nebrasce. Je americký miliardář, investor, obchodník a filantrop. V roce 2007 jej časopis Time uvedl na seznamu 100 nejvlivnějších lidí světa. V roce 2008 byl podle žebříčku, který sestavuje časopis Forbes, nejbohatším člověkem na světě. V roce 2014 mu jeho majetek zajistil 2. místo mezi nejbohatšími lidmi světa.

Převážnou část svého jmění získal z investic, které uskutečnil prostřednictvím holdingové společnosti Berkshire Hathaway, ve které je největší akcionář a CEO. Jeho současný majetek je odhadován kolem 85 miliard dolarů a dělá ho 3. nejbohatším člověkem na světě.

Zdroj