Aplikace a HryApple MusicApple TVApple WatchiOSiPadiPhoneMacmacOS

Jen to nejlepší – Best of 2018 pohledem Applu


Které aplikace, hry, hudba, filmy, televizní pořady, podcasty a knihy jsou nejlepší dle Applu? Podívejte se na Best of 2018.

Konec roku se blíží, a tak Apple uveřejnil žebříček Best of 2018, ve kterém představuje jen to nejlepší, co bylo během roku 2018 uvedeno napříč jeho distribuční kanály. A to ať už se jedná o App Store, Mac App Store, iBooks Store, či iTunes. Nechybí ani výběry z Apple TV a Apple Music.

Best of 2018

Best of 2018 – aplikace a hry

Nejlepší aplikací pro telefon iPhone se stal titul Procreate Pocket, nejlepší hrou je pak Donut Country. Jako nejlepší aplikace pro tablet iPad byla zvolena Froggipedia, která vám v rozšířené realitě přiblíží život žab. Jako hra byla vybrána Gorogoa. Na platformě macOS si ocenění mezi aplikacemi odnáší Pixelmator Pro a mezi hrami The Gardens Between. Apple TV aplikací roku se stalo cvičení Sweat a hrou pak Alto’s Odyssey. Na Apple Watch se nejvíce líbily tituly WaterMinder, Lifesum či App in the Air.

Jaké jsou ty nejlepší aplikace pro Apple Watch?

 

Best of 2018 – Apple Music

Umělcem roku v Apple Music se dle předpokladů stal veleúspěšný a velestreamovaný raper Drake. Objevem roku je Juice WRLD, skladbou roku je I Like It od Cardi B featuring Bad Bunny & J. Balvin, albem roku se stalo Golden Hour od Kacey Musgraves. Mezi nejlepší podcasty patří např. In The Dark, Caliphate, The Dream, Everything is Alive či Slow Burn.

Best of 2018

 

Best of 2018 – Apple TV, iTunes, iBooks Store

Nejlepšími filmy v Apple TV a iTunes byly vybrány Annihilation, Black Panther, Crazy Rich Asians, Eighth Grade, Green Book, Hereditary či Incredibles 2. Nejlepšími pořady jsou The Americans, Atlanta a Barry. Knihou roku se stala American Marriage, která zvítězila i mezi audioknihami. Více podrobností o nejlepších titulech za rok 2018 se dozvíte v tiskové zprávě společnosti Apple zde.

Best of 2018

A jakou aplikaci a hru za rok 2018 byste zvolili jako nejlepší vy? A jaký film, píseň, nebo umělce? Napište nám to do komentářů pod článek.