Aplikace a Hry

Jaké jsou ty nejlepší aplikace pro Apple Watch?


Aplikace pro Apple Watch jsou užitečné zejména v tom ohledu, že pro zjištění daných informací nemusíte sahat po mobilním telefonu. Jaké jsou ty nejlepší?

Vybírat nejlepší Apple Watch aplikace dá chvíli zabrat. Každý uživatel má jiné preference a komu může sedět jeden titul, nemusí mu sedět ten druhý. Řazení titulů v tomto žebříčku je zcela náhodné a pokud s řečenými tituly nejste spokojeni, dejte nám tip na ty vámi používané do komentářů pod článek.

Přichází Spotify na Apple Watch. Konečně

 

Nejlepší aplikace pro Apple Watch

Není sice zdarma, ale CARROT aplikace počasí pro Apple Watch 4 je prostě nádherná. Za 129 Kč dostanete nejen vyčerpávající iOS aplikaci, ale i minimalistickou a maximálně přehlednou aplikaci pro vaše chytré hodinky, která vám vždy poskytne aktuální předpověď.

aplikace pro Apple Watch

icon
CARROT WeatherGrailr LLCWeather129,00 KčStáhnout

 

Strava je velice populární aplikace na cvičení, a to i díky tomu, že využívá integrovaného GPS čipu ke sledování vaší aktivity. Navíc ji můžete využívat, i pokud necháte svůj spárovaný iPhone doma.

aplikace pro Apple Watch

icon
Strava: Run & Ride TrainingStrava Inc.Health & FitnessZdarmaStáhnout

 

Things 3 je nejlepší aplikace pro úkoly v iOS zařízeních a je nejlepší i ve vašich hodinkách. I když samozřejmě nabízí oproti iPhonům a iPadům omezené funkce, i tak ji na Apple Watch využijete. Vaše úkoly totiž umožňuje zobrazit jako komplikace, můžete je zaškrtnout jako splněné, ale lze přidávat i nové. Počítejte však se značnou počáteční investicí.

aplikace pro Apple Watch

icon
Things 3Cultured Code GmbH & Co. KGProductivity249,00 KčStáhnout

 

Aplikace ESPN je určena pro všechny fanoušky sportu. Pokud jste zrovna na obchodním jednání a nemůžete sledovat zápas vašeho oblíbeného klubu, Apple Watch vám diskrétně prozradí, jak si ten vede. A to zdarma, stačí si ho jen přidat jako oblíbený.

aplikace pro Apple Watch

icon
ESPN: Sports News & HighlightsESPN Inc.SportsZdarmaStáhnout

 

PCalc promění vaše Apple Watch v inteligentní kalkulačku, kterou společnost do hodinek nativně nedává. Ovládá se dotykem, ale i korunkou. Využití tak tento titul jistě najde nejen ve škole, ale i v běžném životě. Bohužel za cenu titulu můžete mít kalkulačku skutečnou a rovnou vědeckou.

aplikace pro Apple Watch

icon
PCalcTLA Systems Ltd.Utilities249,00 KčStáhnout

 

Just Press Record je extrémně jednoduchá a maximálně užitečná aplikace. Za 129 Kč vám poskytne možnost nahrát si skrze vaše hodinky jakýkoli zvuk. Ten se pak automaticky odešle a uloží na cloud služby.

aplikace pro Apple Watch

icon
Just Press RecordOpen Planet Software LimitedUtilities129,00 KčStáhnout

 

iTranslate Converse využijete při vašich cestách do zahraničí. Tento překladač stačí spustit, něco mu říci ve své mateřštině a on to následně přeloží do vámi vybraného jazyka. Jednoduché a maximálně praktické.

aplikace pro Apple Watch

icon
iTranslate ConverseiTranslate GmbHTravelZdarmaStáhnout

 

Kdo by neznal aplikaci na rozpoznávání hudby Shazam? Než vytáhnete z kapsy telefon, odblokujete jej, najdete aplikaci, spustíte ji a započnete rozpoznávat hudbu, může být již pozdě. Apple Watch ale máte stále na ruce a spuštění titulu je tak otázkou chviličky. Rozhraní pak sice ničím nepřekvapí, to ale ani nečekáte. Shazam aplikace pro Apple Watch 3 dokonce už i funguje bez připojeného telefonu.

aplikace pro Apple Watch

 

Je toho mnojhem více

Tyto top aplikace pro Apple Watch ještě rozšíříme v nějakém z dalších článků. Oproti titulům pro konkurenční platformu Android Wear je totiž opravdu z čeho vybírat. Aplikace pro Apple Watch tipy nám můžete psát do komentářů pod článek, rádi je pak vyzkoušíme a zahneme je do příštího výběru.

Zdroj: Wareable.com