Aplikace a Hry

V App Store je nová hra s Pokémony. Má podtitul Quest a je celá z kostiček


V obchodě App Store je pro telefony iPhone a tablety iPad dostupná nová hra ze světa Pokémonů Quest. Má nezaměnitelnou grafiku a trošku tupou hratelnost.

Quest se totiž zaměřuje na jednoduchost. Na počátku se ujmete jednoho vybraného Pokémona a jdete s ním prozkoumávat ostrov pojmenovaný jako Tumblecube. Na něm jsou samozřejmě různě rozeseti ostatní Pokémoni, které musíte s tím svým porazit.

Nemusíte je nijak vyhledávat, váš hrdina se za nimi pouští sám a vy mu jen určujete čas, kdy má použít nějaký ze speciálních útoků. Protože je titul žánru RPG, tak jej samozřejmě postupně vylepšujete, stejně jako zlepšujete statistiky vaší kostičkové postavičky.

Z padlých divokých Pokémonů pak získáváte kořist a suroviny s jejichž pomocí můžete uvařit lahodnou krmi a přilákat tím další Pokémony. S těmi se tak spřátelíte a rozšiřujete si o ně svůj tým, jenž tím získává na síle. Přítomno je až 151 různých charakterů.

Kostičkatá grafika dostala jméno Pokéxel a rozhodně není nijak složitá. To ale může být alespoň zpočátku množství nabídek. Po chvíli se ale již budete plně orientovat a budete jasně vědět, kde co hledat. Třeba kde najít mikrotransakce, za které si můžete koupit třeba nové dekorace. Protože je ale titul zdarma, není žádným překvapením, že z vás bude chtít Quest tímto způsobem vytáhnout nějaké ty finance.

icon
Pokémon QuestThe Pokemon CompanyGamesZdarmaStáhnout