Aplikace a Hry

Výpis článků, kde naleznete iOS aplikace, hry na iOS, aplikace na Mac a hry na Mac. iPhone aplikace a hry na iPhone jsou zde také.


 

Synology Moments zálohuje a uchovává vaše fotografie v bezpečí

Zálohujete své fotografie a videa? Synology Moments představuje bezpečný způsob, jak mít u sebe stále terabajty fotek vždy při ruce a bez obav.

madfinger

Legendární zombie střílečka Dead Trigger 2 je zpět a v plné síle

Madfinger Games vyslyšeli přání svých hráčů titulu Dead Trigger 2 a přinášejí masivní update hry s novými lokacemi, herními módy a s rozšířeným arzenálem o dvě zbraně.

Calendars by Readdle

Tip na aplikaci: Calendars by Readdle

Pro iOS zařízení existuje celá řada kalendářů a kromě toho standardního, se tak nabízí obrovský výběr. Calendars by Readdle patří mezi ty nejlepší.

War Games

Hra Shadowgun War Games dokazuje, že mobilní hry mají mezi e-sporty své místo

Na Gamesconu byl pořádán první turnaj ve hře Shadowgun War Games od českých vývojářů z Madfinger Games. Takhle opravdu může vypadat budoucnost mobilních e-sportů.

Hipstamatic představil nový Yellowstone HipstaPak

Oblíbená aplikace Hipstamatic dostala další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat druhým nejstarším národním parkem na světě, a proto se jmenuje Yellowstone.

Tipy

iOS 12 je za dveřmi a aplikace Tipy už teď informuje o jeho novinkách

Nejnovější mobilní operační systém Applu s označením iOS 12 přijde již brzy. Už nyní na něho společnost vnadí v jeho aplikaci Tipy.

Skype

Skype dostal aktualizaci. V macOS a iOS již můžete nahrávat hovory

Společnost Microsoft aktualizovala svou aplikaci Skype, která nyní poskytuje dlouho očekávanou funkci nahrávání hovorů. Rozhraní je jednoduché.

Fotky iCloud

iCloud nebo iMessage? AirDrop nebo e-mail? Jak ideálně sdílet fotografie z vašeho iPhonu?

Sdílet fotografie z vašeho iPhonu jde mnoha způsoby. Rozhodnout se ale, jak komu snímky odeslat, nemusí být zcela jednoznačné. Lze tak učinit přes iCloud, iMessage, AirDrop a samozřejmě e-mailem.

Launchpad

Jak používat Launchpad? Opravdu vám umí ušetřit čas

Většina uživatelů funkci Launchpad v systému macOS zcela ignoruje. Rozhodně to je škoda, protože umí ušetřit čas při hledání, spouštění a mazání aplikací.

Fotky iCloud

Za půl hoďky profíkem. Apple vás za pomoci svého odborníka naučí editovat fotografie

Apple rozjel novou službu, ve které vás za půl hodiny naučí ovládat všechny editační možnosti jeho produktů. Samozřejmě to má ale háček.

Záchranka

Aplikace Záchranka a Vodní záchranná služba se spojují

Vodní záchranná služba Českého červeného kříže pomáhá u vodních ploch se záchranou pacientů. Teď už je napojena na aplikaci Záchranka a pomůže tak rychleji.

War Games

Shadowgun War Games přicházejí. Budou hitem mobilního e-sportu?

Vývojářské studio Madfinger Games představilo novou mobilní hru, která vychází z populární série Shadowgun. Nese podtitul War Games a má vysoké ambice.

Wearables, Apple Watch

Chcete nechat svůj iPhone doma? S těmito aplikacemi pro Apple Watch klidně můžete

Nemuset s sebou nosit telefon a být přitom stále na příjmu se může hodit zejména při cvičení. Apple Watch to umí, má to ale háček.

nedostatek místa v iphonu

Máte nedostatek místa v iPhonu? Vyzkoušejte naše tipy

V nejhorší moment na nejhorším místě. Nedostatek místa v iPhonu se projeví vždy v nejnevhodnější chvíli. Naše chytré tipy vás ale pohromy ušetří.

Počasí, ČHMÚ

ČHMÚ má novou aplikaci. Je hezká, rychlá a přesná

Pokud rádi sledujete počasí a máte aplikace, které vás o něm informují, tak pro vás máme dobrou zprávu. ČHMÚ totiž vydal povedenou aplikaci.

Jak zobrazit a zrušit předplatné

Jak na iPad uplatnit kód z App Store a jak zrušit předplatné?

Pokud nevíte, jak na iPad uplatnit darovací kód aplikace či hry, nebo jak na něm zrušit probíhající předplatné, zde na to najdete jednoduchý návod.

Brothers of Fire

Studio Madfinger Games má 200 milionů stažení jeho her. České tituly prostě patří ke špičce

Za 8 let vývoje vydalo české vývojářské studio Madfinger Games 11 AAA titulů. Ty si stáhlo na 200 milionů hráčů po celém světě.

aplikace Twitter, noční režim

Aplikace Twitter pro iOS již nebude podporovat starý iOS 9

Pokud používáte iOS 9 a k tomu oficiální aplikaci Twitter, tak pro vás máme špatnou zprávu. Aplikace totiž tento starý systém nebude dále podporovat.

ikona

Instapaper je zpět. Splňuje GDPR a nabízí Premium předplatné

Blackout kvůli GDPR skončil a Instapaper je pro všechny evropské uživatele opět plně funkční. Zároveň zavádí prémiové předplatné.

Dramatik, nová aplikace od vývojáře Dreamy Photo, je v App Store. Získejte kódy zdarma

Vývojářské studio BINARTS stojící za titulem Dreamy Photo vydalo nový titul Dramatik. Ten se zaměřuje hlavně na editaci fotografií a videa za pomoci HDR.