Aplikace a Hry

Výpis článků, kde naleznete iOS aplikace, hry na iOS, aplikace na Mac a hry na Mac. iPhone aplikace a hry na iPhone jsou zde také.


 

YouTube

Instagram optimalizuje rozhraní pro iPhony Xs Max a XR, YouTube přidává podporu novým iPadům Pro

Aplikace Instagram sice už pro iPhony Xs Max a XR optimalizovaná je, ne ale úplně šťastně. YouTube videa si pak na iPadech Pro konečně vychutnáte v plné parádě.

hry

Jaké jsou ty nejlepší hrdinské hry v App Store?

Hrdina nemusí být zrovna komiksová postava se super schopnostmi. Hrdina může být i docela obyčejný člověk, za kterého mluví jeho činy. Jaké jsou ty nejlepší hrdinské hry v App Store?

Chcete v Instagramu publikovat jeden post na více přihlášených účtů? Už můžete

Instagram se neustále snaží posouvat funkčnost jeho aplikace vstříc uživatelově přání. Nově tak můžete jeden příspěvek publikovat ve více přihlášených účtech.

Bezrealitky.cz

Bezrealitky.cz s novou mobilní aplikací, zakládá si na komunikaci majitelů se zájemci v reálném čase

Portál Bezrealitky.cz, který propojuje zájemce o bydlení přímo s majiteli, připravil novou aplikaci pro chytré telefony a tablety. Sází v ní především na rychlost, bezpečnost a jednoduchost.

aplikace Twitter, noční režim

Twitter připravuje velké změny v konverzacích a otevírá beta testovací program

Sociální síť Twitter spustila beta testovací program, ve kterém si budou uživatelé moci vyzkoušet nové funkce. Ty se týkají hlavně konverzací.

VHS SnapPak

Hipstamatic představil nový VHS SnapPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento rozšiřující balík se nechal inspirovat značně retro technologií, proto také nese jméno VHS SnapPak.

Přístupnost Applu nezná mezí. Sociální síť Instagram se otvírá nevidomým

Populární obrázková sociální síť Instagram bourá bariéry. Fotografie si v ní mohou prohlížet i nevidomí lidé. A to úplně bez zábran.

TOP 9

Jak na Instagram sdílet TOP 9 fotografií uplynulého roku?

Rok 2018 je minulostí, a tak se sluší poukázat na ty fotografie publikované na vašem Instagramu, které byly nejúspěšnější. Jak na výběr TOP 9?

EaseUS MobiMover

EaseUS MobiMover rychle a snadno přesune data z iPhonu do Macu a obráceně

EaseUS MobiMover je jednoduchá aplikace, která přesouvá data mezi iPhonem, Macem, počítačem nebo iPadem. Oproti iTunes je opravdu triviální.

Asphalt

Jaké jsou ty nej mobilní hry roku 2018?

Rok 2018 se chýlí ke svému konci a s ním také vycházejí různé žebříčky. Ani my nezůstaneme pozadu. Chcete vědět, jaké jsou ty nej mobilní hry roku 2018?

Jak zobrazit a zrušit předplatné

Ty nejlepší iOS hry ve slevě. Ušetřete 50 % z jejich ceny

Nudíte se mezi vánočními a novoročními svátky? Stáhněte si ty nejlepší iOS hry, které jsou aktuálně v App Store v 50procentní slevě.

Tipy na dárky

Dárek na poslední chvíli – darujte iPhonefoto workshop nebo aplikaci či hru z App Store

Vánoce jsou tady. Potřebujete dárek na poslední chvíli? S iPhonefoto workshopem a aplikací či hrou z App Store by to neměl být problém.

Jak zkopírovat film na DVD do počítače, WinX DVD Ripper Platinum

Převod DVD do MP4 během chvilky s WinX DVD Ripper Platinum

Převod DVD do MP4 nemusí být porod a zvládnete jej během chvilky a jednoduše s aplikací WinX DVD Ripper Platinum. Je pro Mac i Windows.

Brány Skeldalu

Led, oheň a fůra větru – třetí díl série Brány Skeldalu vyšel knižně

Po delší odmlce od druhého dílu Bílá věž přichází třetí s podtitulem Led, oheň a fůra větru. Třetí díl knižní série Brány Skeldalu je tady.

Slowly

Slowly: Dopisujte si s přáteli klidně až za oceán. Zdarma a s jistotou doručení

Ne, aplikace Slowly není chatovací službou. Slowly je aplikací, která se snaží sblížit lidi nezávisle na vzdálenosti, jazyku a poště.

Tony Hawk’s Skate Jam na motivy legendy je v App Store

Slavné tituly občas zažívají comeback a Tony Hawk’s Skate Jam toho nebude výjimkou. Příběh slavého skejťáka je nyní dostupný na všech iOS zařízeních.

Newtown SYD HipstaPak

Hipstamatic představil nový Newtown SYD HipstaPak

Hipstamatic dostal další rozšíření. Tento HipstaPak se nechal inspirovat fotografem Markusem Andersenem a jmenuje se Newtown SYD.

Asphalt

Asphalt 9: Legends dostal aktualizaci. Nově jede v 60 fps

Majitelé telefonů iPhone Xs a Xs Max si nově mohou Asphalt 9: Legends vychutnat při 60 fps. Přibyla ale i nová auta, závody a prostředí.