AirPods

AirPody bezdrátové nabíjení přinesou už příští rok, nový design až v roce 2020


AirPody bezdrátové nabíjení slibují již více jak rok, dočkáme se snad už v prvním čtvrtletí toho příštího. Zbrusu nový model pak přijde ještě o rok později.

AirPody jsou velice oblíbená sluchátka, protože zdárně trhají rekordy v prodejnosti. Mnoho zákazníků je s nimi natolik spokojeno, že co se produktů společnosti Apple týče, mají na svém kontě nejvyšší procento spokojenosti. Navíc v době svého představení byly skutečně revoluční, protože na trhu žádné podobné zařízení ještě nebylo. Jejich použití je pak navíc tak jednoduché a intuitivní, až to doslova bere dech. Jejich párování je okamžité a aktivace jakbysmet. Stačí jen otevřít jejich pouzdro a hned se k danému zařízení připojí.

Airpody bezdrátové nabíjení

Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo aktuálně uvedl, že modelu s bezdrátovým nabíjením bychom se měli dočkat již během prvního čtvrtletí roku 2019. Zprávy o tom, že jej Apple chystá, jsou navíc již více jak rok staré. AirPody totiž mají obsahovat pouzdro, které půjde nabíjet např. z bezdrátové nabíjecí podložky Applu AirPower. Ta byla představena spolu s iPhony 8 a iPhonem X, avšak Apple ji stále nebyl schopen uvést do prodeje. Právě jako druhou generaci jeho bezdrátových sluchátek.

Pouzdro AirPlus povýší vaše Airpods na Airpods 2. Umožní jim totiž bezdrátové nabíjení

Přinesou AirPody bezdrátové nabíjení? Téměř jistě. Co ale dál?

Kuo také uvedl, že nové AirPody s výrazně pozměněným designem přijdou na trh až na začátku roku 2020. Spekuluje se totiž o tom, že ty by měly mít klasickou konstrukci přes hlavu, vyloučeny ale nejsou ani špunty namísto aktuálních pecek. Ve hře je také voděodolnost a funkce Hey Siri bez nutnosti jejího vyvolání skrze iPhone nebo Apple Watch. Také uvádí, že do konce roku 2021 by se mělo prodat na 100 milionů tohoto příslušenství.

Apple Keynote

Kuo poukazuje i na trend, že stávající majitelé iPhonů si raději právě koupí je, než aby přešli na novou generaci telefonu. Nicméně s novými komponenty, které budou v nástupcích obsaženy, vzroste i cena tohoto příslušenství. A ta není nijak malá ani teď, protože v oficiálním Apple Online Store za ně zaplatíte 4 990 Kč. Napříč internetem je ale seženete i o něco levněji.

Zdroj: 9to5mac.com