AirPodsPříslušenství

Pouzdro AirPlus povýší vaše Airpods na Airpods 2. Umožní jim totiž bezdrátové nabíjení


AirPlus je nové ochranné pouzdro pro sluchátka AirPods, které jim přidá novinku očekávanou v modelu AirPods 2, tedy bezdrátové nabíjení.

Dvě dobré zprávy – první je, že pouzdro stojí jen 15 dolarů (cca 330 Kč), druhá pak je ta, že distribuce začne již do konce měsíce července. Nechce-li se vám tedy kvůli možnosti bezdrátového Qi nabíjení pouzdra čekat na AirPods 2, zde se vám nabízí docela přijatelná varianta. K nabíjení samozřejmě půjde použít všechny běžně dostupné bezdrátové nabíječky.

AirPods 2

Produkt AirPlus začínal svou kampaň na Kickstarteru, kde byl plně financován. Díky tomu mohla společnost rozjet jeho sériovou výrobu a nyní se pomalu připravovat na dodávky k zákazníkům. Vyjma bezdrátového nabíjení samozřejmě pouzdro AirPlus nabídne také ochranu před politím a proti nechtěnému poškození pouzdra sluchátek AirPods. Silné je přitom jen 2,5 milimetru.

AirPods 2

 

Šest barev a poutko. To AirPods 2 jistě nenabídnou

Pouzdro je k dispozici v šesti různých barevných variantách, aby odpovídalo dostupným modelům telefonu iPhone. Nechybí černé, šedé ale k dispozici je třeba i to bílé. Pouzdro obsahuje také tlačítko, abyste mohli kontrolovat stav nabití. Přítomno je dokonce i ucho pro uchycení poutka. To je k dispozici pro předobjednávky zdarma.

AirPods 2

Máte-li o pouzdro AirPlus zájem, můžete si jej předobjednat za 15 dolarů zde. Plná cena pak bude 30 dolarů.

AirPods 2

Zdroj: 9to5mac.com