Spotify je teď pro studenty za půlku i u nás!

Před nějakou dobou udělalo Spotify vstřícný krok ke studentům v několika zemích. Nyní se tato nabídka rozšířila do dalších 31 destinací a ČR je mezi nimi.

Hudební streamovací služba Spotify nabízí několik druhů členství. Pokud chcete poslouchat bez reklam a mít možnost si skladby ukládat offline, musíte si některý z tarifů předplatit. Ještě nedávno přitom u nás platilo, že volit lze mezi individuálním a rodinným členstvím. Nyní k tomu přibyla třetí možnost.

 

31 zemí a Česká republika mezi nimi

Studenti se sídlem v USA, Velké Británii a Německu už mohli nějakou dobu výhodnou nabídku využívat. Teprve teď se ale rozšířila do dalších 31 zemí. Tam patří Rakousko, Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Chile, Kolumbie, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Estonsko, Finsko, Francie, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Itálie, Japonsko, Litva, Lotyšsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Nový Zéland, Filipíny, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Švýcarsko a Turecko.

Spotify

 

Spotify si účtuje necelé 3 eura

Předplatné zahrnuje všechny standardní funkce, jako u jiných možností. Její velká výhoda je pak v ceně. Spotify si řekne za každý měsíc použití 2,99 eur. Nárok mají všichni, kteří jsou schopni ověřit, že studují na nějaké škole. V podmínkách využití se píše:

Pro ověření, zda jste Student splňující podmínky, může Spotify získat Vaše Ověřovací informace, sdílet takové informace s SheerID, Inc., a získat potvrzení Vašeho statusu studenta od SheerID, Inc. Vyhrazujeme si výhradní právo určit, zda jste Student splňující podmínky. Spotify uchová Vaše jméno, název vzdělávací instituce, e-mailovou adresu a datum narození.

Platnost nabídky je po celou dobu studia a týká se především institucí vyššího školství. Smůlu tak budou mít zřejmě mladší 15 let a někteří středoškoláci. Na výhodnější tarif lze přejít z klasického Premium. Rodinné členství pak musí být nejdříve zrušeno a pak aktivována studentská nabídka.

Zkoušeli jste si už tarif změnit? Co všechno jste museli v rámci studentské nabídky vyplňovat?

 

Zdroj: Macrumors.comKam dál?