Kategorie: iPad

Apple

Podívejte se, jak by mohl vypadat budoucí iPad Pro a Apple Watch

Na internet se nyní dostaly zajímavé rendery, které ukazují možnou budoucí podobu iPadu Pro a Apple Watch. Podívejte se, čeho se možná jednou dočkáme.

Kupte Mac, sluchátka Beats

Kupte si Mac nebo iPad Pro. Apple vám k nim zdarma přihodí sluchátka Beats

Apple dnes spustil akci, kterou ocení všichni studenti, učitelé a další pracovníci ve školství. Kupte si Mac nebo iPad Pro a dostanete něco navíc.

iPhone x Displaymate

Jak vymazat iPhone, iPad nebo iPod touch?

Přečtěte si, jak vymazat iPhone, iPad nebo iPod touch a jak zařízení obnovit do továrního nastavení. Může se vám to hodit.

Nový iPad

iPad vyřeší vaše každodenní problémy. Alespoň to říká sám Apple, který na něho vydal nové reklamy

Chvíli poté, co Apple uvedl novou reklamu na jeho iPhone X a Face ID, přispěchal i se čtyřmi novými reklamami na iPad. Podívejte se na všechny.

jak anotovat screenshot

Jak anotovat screenshot v telefonu iPhone a tabletu iPad

Obrázek vydá za tisíc slov. A pokud obrázek obsahuje i slova, je pak informovanost maximální. Vědět, jak anotovat screenshot může být užitečné z různých důvodů. Tento článek vám řekne z jakých a ukáže, jak na to.

nejlepší displej rok

Ocenění za nejlepší displej roku získává…

Na právě probíhající konferenci Display Week, která se koná v Los Angeles, byly uděleny ceny za nejlepší displej roku. Apple si odnáší hned dvě a to pro iPad Pro a iPhone X.

siri

Jak změnit hlas Siri v zařízeních iPhone, iPad, Apple Watch, počítačích Mac nebo reproduktoru HomePod

I když u nás není hlasová asistentka Siri v češtině dostupná, i tak ji využívá mnoho uživatelů. Pokud se vám však nelíbí její defaultně nastavený hlas, můžete jej změnit.

Nový iPad

Apple propaguje iPad a Apple Pencil novou sérií reklamních spotů

O tom, že je nový iPad s Apple Pencil ideální dvojka, není třeba polemizovat. Apple i tak upozorňuje na toto elektronické souznění sérií krátkých reklamních spotů.

Apple, Tim Cook

Tim Cook odmítá spojit Mac a iPad. Mělo by to vůbec smysl?

I když se operační systémy v posledních iPadech a počítačích Mac sbližují, Tim Cook rezolutně popřel, že by Apple uvažoval o spojení obou platforem. Sám Cook používá Mac na práci a iPad doma.

iOS

Apple už brouzdá po internetu s iOS 12 a macOS 10.14

Čím více se blíží tradíční WWDC v červnu, tím více vidíme anonymních zařízení, na kterých je nainstalován ještě nepředstavený iOS 12 a macOS 10.14. A toto číslo stále roste.

Nový iPad

Apple se v reklamách na nový iPad a Apple Pencil zaměřil na dětskou tvorbu

Společnost Apple uveřejnila řadu nových reklam na nový „školský“ iPad s podporou Apple Pencil. Ta cílí zejména na Turecký trh, podívat se na ně ale můžete i vy.

LifeHacker nový iPad

LifeHacker #13: Nový iPad 2018 – zkušenosti z praxe a první dojmy

  Ve třináctém dílu pořadu LifeHacker ukážeme nový iPad 2018 a řekneme naše první dojmy z jeho používání. V čem je lepší než předchůdce?

Nový iPad

Apple zveřejnil dvě výuková videa k iPadu a iOS 11

Společnost Apple dnes vydala dvě výuková videa, na kterých ukazuje, jak správě používat multitasking a jak vytvořit screenshot v iOS 11.

Nový iPad

Podívejte se na srovnání nového iPadu a iPadu Pro

V čem se liší aktuálně nejnovější iPad od iPadu Pro 10,5“? Je toho více, než by se na první pohled mohlo zdát. Ostatně, podívejte se sami.

Nový iPad

Podívejte se na první dojmy z nového 9,7palcového iPadu s podporou Apple Pencil

Apple včera na své konferenci Creative New Ideas for Teachers and Students představil nový iPad určený především pro školní účely. Po skončení prezentace si jej novináři mohli osahat přímo na místě i s příslušenstvím Apple Pencil.

Nový iPad

Nový iPad stojí 9 tisíc a podporuje Apple Pencil

Apple na své dnešní Apple Keynote zaměřené hlavně na školství, ukázal jediný nový produkt. Nový iPad pořídíte velmi levně a v několika barvách.

MacBook Air Event

Apple na Creative New Ideas for Teachers and Students představil nový iPad a spoustu softwaru. Přečtěte si souhrnný článek

Apple dnes od 17:00 hodin našeho času pořádal konferenci Creative New Ideas for Teachers and Students. Bylo představeno mnoho aplikací, pro mnohé je tím nejpodstatnějším ale nový iPad.

Za aplikace již nemusíte platit kartou. T-Mobile zavádí platbu z vyúčtování

Tuzemský operátor T-Mobile dnes vydal tiskovou zprávu, ve které informuje o možnosti platit za služby od společnosti Apple až v samotném měsíčním vyúčtování.