iPad

Apple iPad je tablet, který vyrábí kalifornská společnost v několika variantách. Můžete si tak pořídit například iPad mini, iPad Pro nebo jen iPad.


 

Apple Pay a více karet

Start Apple Pay v ČR je nad očekávání úspěšný

Start Apple Pay v České republice se opravdu vydařil. Od rána spustila službu celá šestice bank a dvě platební služby. Objem plateb překonal očekávání.

Apple AirPods, Jaká používat sluchátka s iPhone, AirPods recenze

AirPods 2 spolu s AirPower už 22. března

AirPods 2 by spolu s AirPower mohly přijít už na Keynote 22. března. Ukáže se také iPad mini 5 a sedmá generace iPodu touch.

iOS 13 ve znamení Dark Mode a vylepšení pro iPad

Nový iOS 13 se už objevuje na internetu. Zatímco Apple stále ještě ladí iOS 12, do WWDC 2019 už zbývá necelý půl rok a s tím i příchod betaverze třináctky.

Skupinové FaceTime hovory

Skupinové FaceTime hovory vypnuty kvůli bezpečnostní chybě

Skupinové FaceTime hovory byly vypnuty z důvodu zásadní bezpečnostní chyby, která umožňovala odposlouchávat účastníky hovoru.

made with iPad pro

Apple uvedl video, jak vznikala tvorba spotů made with iPad Pro. Samozřejmě na iPadu Pro

Apple sdílel nové video, které ukazuje, jak se natáčely spoty ze série made with iPad Pro. Nejen natáčení ale i editace totiž probíhala na tomto tabletu.

made with iPad pro

Apple vydal nové video návody, made with iPad Pro. Ovládněte s nimi váš tablet naplno

Nová série video návodů, kterou Apple pojmenoval made with iPad Pro, vás naučí kreativitě ale i produktivitě s profesionálním modelem tohoto tabletu.

iPad mini 5 a nový iPad přijdou už v půlce letošního roku

Nový iPad mini 5 a nástupce základního 9,7palcového iPadu se objeví už v půlce letošního roku. Zprávy se objevují jak od dodavatelů, tak analytiků.

YouTube

Instagram optimalizuje rozhraní pro iPhony Xs Max a XR, YouTube přidává podporu novým iPadům Pro

Aplikace Instagram sice už pro iPhony Xs Max a XR optimalizovaná je, ne ale úplně šťastně. YouTube videa si pak na iPadech Pro konečně vychutnáte v plné parádě.

Přístupnost Applu nezná mezí. Sociální síť Instagram se otvírá nevidomým

Populární obrázková sociální síť Instagram bourá bariéry. Fotografie si v ní mohou prohlížet i nevidomí lidé. A to úplně bez zábran.

Domácí centrum HomeKit

Jak použít iPad jako domácí centrum HomeKitu?

Chcete používat HomeKit na maximum a ovládat prvky mimo domov? Je potřeba si nastavit centrum. Podívejte se jak nastavit iPad jako domácí centrum HomeKit.

Jak propojit iPad s TV

Jak propojit iPad s TV? Možností se nabízí více

Jak propojit iPad s TV není nijak složité. I když je cest několik, pokaždé k tomu potřebujete patřičné vybavení. Je tedy třeba počítat s další investicí.

Nový iPad, Apple Pencil

Kdo vládl vánočnímu prodeji? Překvapivě iPady a iPhone XR

Kupodivu iPady a iPhone XR vládly vánočním prodejům společnosti Apple. iPad obsadil hned čtyři příčky nových aktivací, iPhone XR je pátý.

Apple Keynote, Apple Event

Apple 2018 – co všechno představil a čeho jsme se nedočkali?

Uplynulý rok byl pro kalifornskou společnost vcelku úspěšný. Dočkali jsme se množství novinek, na něco se ale stále nedostalo. Co Apple 2018 přinesl?

Chystá se iPad mini 5. generace? Dle úniku podoby krytu to vypadá, že ano

I když se zdá, že už by iPad mini 5. generace nemusel mít v portfoliu společnosti své místo, aktuální únik vzhledu pouzdra naznačuje jeho příchod.

Apple Special Event, Nový iPad Pro, iPad Pro recenze

iPad Pro 2018 vám už z výroby přijde ohnutý. A prý je to v pořádku

Apple má další aféru. Jeho nejnovější iPad Pro 2018 je již z výroby ohnutý. Apple však uvádí, že se jedná jen o vedlejší efekt a vše je v pořádku.

Tony Hawk’s Skate Jam na motivy legendy je v App Store

Slavné tituly občas zažívají comeback a Tony Hawk’s Skate Jam toho nebude výjimkou. Příběh slavého skejťáka je nyní dostupný na všech iOS zařízeních.

nové tapety, nový iPad Pro

Nový iPad Pro jako náhrada za počítač?

Nový iPad Pro je často označovaný jako zabiják současných počítačů. Je to ale pravda? A kdo jej využije na maximum? Sledujte od 19.00 pořad LifeHacker!

Nový iPad, Apple Pencil

Jaký iPad vybrat, pokud jej kupujete k Vánocům?

Vánoce se blíží a pokud se rozhlížíte po koupi tabletu, s tím od Applu určitě nešlápnete vedle. No jo, ale jaký iPad vybrat a komu?