Kategorie: iPhone

iPhone X Plus

iPhone 2018 možná bude podporovat Apple Pencil a bude mít 512 GB interní paměť

Další analytická společnost přišla s dalšími možnými informaci o podobě nových telefonů iPhone 2018. V něčem má však možná přece jen pravdu.

Apple

Všechny modely telefonu iPhone 2018 budou podporovat bezdrátové nabíjení, AirPower vyjde na 150 dolarů

Dle všech dostupných zpráv představí Apple v měsíci září tři nové modely telefonu iPhone 2018. Všechny přitom budou podporovat bezdrátové nabíjení.

Galaxy Note9

Samsung představil Galaxy Note9 a s ním dvě videa, která opět útočí na iPhone X

Minulý týden představila společnost Samsung svůj vrcholový model Galaxy Note9. Na světě už jsou dvě nová videa ze série „Ingenious“, která jej povyšují nad iPhone X.

iPhone X Plus

iPhone X Plus bude, odhalil je systém iOS 12

Apple na podzim vydá nové telefony společně s operačním systémem iOS 12. A právě ten nyní odhaluje, že iPhone X Plus skutečně spatří světlo světa.

iPhone X koncept

Jak bude vypadat iPad bez rámečků a iPhone X Plus? Oba modely naznačila beta iOS 12

Představení nových iPhonů se blíží a jak přibývají nové beta verze systému iOS, vyplouvají na světlo světa nové informace. Třeba to, jak bude vypadat nový iPad či iPhone X Plus.

Je díky iPhonu fotografie mrtvá? Někdo si to může myslet

Konkrétně to je Wim Wenders, který v rozhovoru pro BBC řekl, že fotografie z iPhonu není fotografie a řemeslo díky němu umírá.

Jak nastavit email na iphone

Víte, jak nastavit Seznam email na iPhone? Povíme vám to

S tím, jak nastavit Seznam email na iPhone, se stále může potýkat mnoho nových uživatelů platformy iOS. V tuzemsku je totiž tento server pořád velice populární.

iPhonePoint Apple servis

Apple servis iPhonePoint nabízí expresní opravy na 7 místech v Praze

Když to funguje, není třeba nic řešit. Pokud ale iPhone, Mac nebo iPad odmítá poslušnost, nastává panika. Apple servis iPhonePoint vám opraví většinu závad do 20 minut a najdete ho na 7 místech v Praze.

iPhone Dual SIM

iPhone Dual SIM možná přijde už brzy. Kód iOS 12 odhalil důkazy

Všechny dosavadní telefony Applu podporovaly pouze jedinou SIM kartu. To se ale může brzy změnit, protože v betě iOS 12 byl nalezen kód, který odhaluje existenci iPhone Dual SIM.

čištění iPhone

Čištění iPhone? Jak na to? Profylaxe iPhone ušetří tisíce Kč

Jestliže váš iPhone přijde do styku s kapalinou, která může zanechat skvrny nebo jej jinak zničit, hned ho očistěte. Profylaxe předejde problémům a čištění iPhone bude jednodušší.

IPPAWARDS 2018

Jaké jsou ty nejlepší fotografie pořízené iPhonem? Podívejte se na výsledky IPPAWARDS 2018

IPPAWARDS 2018 (iPhone Photography Awards) znají své vítěze. Podívejte se na ty nejlepší fotografie pořízené telefonem iPhone.

Samsung Galaxy S9

A je to tady zase. Samsung pokračuje v jeho kampani proti iPhonu X

Výřez v displeji, nemožnost použít paměťové karty a multitasking jsou tématem dalšího tria reklam společnosti Samsung, které zesměšňují iPhone X. Opravdu ale tyto „neduhy“ uživatelům vadí?

iPhone x Displaymate

Je zde opět nová reklama na iPhone X. Ta nově představuje čip A11 Bionic

A11 Bionic je vůbec nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu. Obsahuje neuronový engine, který zvládá až 600 miliard operací za sekundu. A právě to chce Apple svou novou reklamou říci.

Nová zpráva potvrzuje, že 6,1palcový iPhone 2018 přijde v několika barvách. Červenou nečekejte

S tím, jak se blíží představení nových telefonu iPhone 2018, tak se množí různé spekulace. Ta aktuální se opět točí kolem jeho barevných kombinací.

Samsung Galaxy S9

Samsung nepřestává útočit na Apple. Uvedl tři nová videa zesměšňující iPhone

Samsung pokračuje v sérii videí Ingenious zesměšňujících společnost Apple a jeho telefon iPhone. Podívejte se na tři nové spoty.

Face ID

Jak odemknout iPhone? Pomocí kódu, Touch ID nebo Face ID

Mít svůj telefon iPhone zabezpečený proti cizímu používání je velice důležité. Apple ve svých zařízeních nabízí tři varianty, jak odemknout iPhone. Pomocí kódu, Touch ID nebo Face ID.

iPhone X Plus

iPhone (2018), iPhone X a iPhone X Plus. To jsou názvy budoucích modelů

Včera unikla zajímavá fotografie krycích skel připravovaných iPhonů, které by měl Apple představil už v září. Podívejte se, jak bude iPhone (2018), X a X Plus vypadat.

Macbook

MacBook Pro (2018) obsahuje nové tapety. Stáhněte si je pro váš iPhone

Apple před pár dny představil novou řadu počítačů MacBook Pro (2018), které přicházejí na trh s novou várkou tapet. Nyní si je můžete stáhnout v rozlišení pro váš iPhone.