iOSMacmacOS

Zveme vás na živý přenos a textový přepis z Keynote na WWDC 2017


Jako tradičně vás zveme na textový přepis a video živý přenos z blížící se speciální akce Applu na WWDC 2017. Začínáme 5. června od 18.45.

V pondělí od 19.00 našeho času to vypukne. Apple jako každý rok bude představovat své novinky na speciální akci, která odstartuje WWDC (Celosvětovou konferenci vývojářů). Obvykle jsou k vidění nové operační systémy, které čítají iOS, macOS, watchOS a tvOS. Letos to ale vypadá, že kromě nich si pro nás Apple připravil i nové produkty.

 

Opět video přenos z Keynote 

Náš textový přepis a video přenos bude probíhat na speciální stránce, která do začátku akce bude přinášet novinky týkající se samotné akce. Dozvíte se tak něco více o místě konání, produktech, ale také o hostech v našem vysílání. Pokud chcete Keynote sledovat s námi, zastavte se na adrese Hráského 25, Praha 11, kde se nachází studio Digifoto. Přijďte, prosím, před samotným začátkem vysílání, abyste nerušili v průběhu.

WWDC 2017

Přepis i přenos poběží na stejné stránce, takže můžete sledovat obojí dohromady. A pro opravdu nenasytné je pak k dispozici oficiální přenos, který vysílá Apple prostřednictvím Apple TV a svého webu.

 

WWDC 2017 bude plné novinek

Už jsme zmínili představení nových operačních systémů. Ty jsou v podstatě jisté a určitě se o nich Apple bude na akci zmiňovat. Co už je ale větším tajemstvím, jsou nové produkty. Spekuluje se, že poprvé od roku 2013, by měla americká firma ukázat nějaké to železo i v rámci WWDC. Před chvílí jsme psali o aktualizaci 15palcového MacBooku Pro.

Šušká se také o bezdrátovém reproduktoru s podporou Siri. Nový, 10,5palcový iPad Pro, bude nejspíše k vidění ještě tento rok a možná právě už za necelý týden. Ostatní MacBooky Air a 12palcový model, mohou dostat rychlejší vnitřnosti.

Jestli se dočkáme všeho výše uvedeného, bude speciální akce cupertinské firmy po delší době opravdu velmi výživná. Můžeme jen doufat, že to tak bude.