Zveme vás na živý přenos a textový přepis z Keynote na WWDC 2017

Jako tradičně vás zveme na textový přepis a video živý přenos z blížící se speciální akce Applu na WWDC 2017. Začínáme 5. června od 18.45.

V pondělí od 19.00 našeho času to vypukne. Apple jako každý rok bude představovat své novinky na speciální akci, která odstartuje WWDC (Celosvětovou konferenci vývojářů). Obvykle jsou k vidění nové operační systémy, které čítají iOS, macOS, watchOS a tvOS. Letos to ale vypadá, že kromě nich si pro nás Apple připravil i nové produkty.

 

Opět video přenos z Keynote 

Náš textový přepis a video přenos bude probíhat na speciální stránce, která do začátku akce bude přinášet novinky týkající se samotné akce. Dozvíte se tak něco více o místě konání, produktech, ale také o hostech v našem vysílání. Pokud chcete Keynote sledovat s námi, zastavte se na adrese Hráského 25, Praha 11, kde se nachází studio Digifoto. Přijďte, prosím, před samotným začátkem vysílání, abyste nerušili v průběhu.

WWDC 2017

Přepis i přenos poběží na stejné stránce, takže můžete sledovat obojí dohromady. A pro opravdu nenasytné je pak k dispozici oficiální přenos, který vysílá Apple prostřednictvím Apple TV a svého webu.

 

WWDC 2017 bude plné novinek

Už jsme zmínili představení nových operačních systémů. Ty jsou v podstatě jisté a určitě se o nich Apple bude na akci zmiňovat. Co už je ale větším tajemstvím, jsou nové produkty. Spekuluje se, že poprvé od roku 2013, by měla americká firma ukázat nějaké to železo i v rámci WWDC. Před chvílí jsme psali o aktualizaci 15palcového MacBooku Pro.

Šušká se také o bezdrátovém reproduktoru s podporou Siri. Nový, 10,5palcový iPad Pro, bude nejspíše k vidění ještě tento rok a možná právě už za necelý týden. Ostatní MacBooky Air a 12palcový model, mohou dostat rychlejší vnitřnosti.

Jestli se dočkáme všeho výše uvedeného, bude speciální akce cupertinské firmy po delší době opravdu velmi výživná. Můžeme jen doufat, že to tak bude.Kam dál?