Aplikace a HryApple TVApple WatchiOSmacOS

Apple začal informovat výherce loterie o lístky na WWDC 2018


Po čtvrtečním uzavření možnosti registrovat se do loterie o lístky na vstup na WWDC 2018 začíná Apple informovat výherce pomocí e-mailové zprávy.

Konference pro vývojáře WWDC 2018, na které budou uveřejněny novinky v operačních systémech Applu se bude konat od 4. do 6. června tohoto roku. Předpokládá se představení iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 a tvOS 12. Akce se bude již druhý rok po sobě konat v McEnery Convention Center v San Jose.

WWDC 2018

Předpokládá se však, že bychom se mohli dovědět i nějaké novinky o nové generaci chytrého reproduktoru HomePod, a pokud se nedostane na úterní konferenci Creative New Ideas for Teachers and Students na nové generace iPadů, tak bychom se o nich mohli dozvědět právě zde. Stejně tak je otázkou, kdy chce Apple světu představit nové generace MacBooků Air. Ve hře je však i iPhone SE 2.

 

Cena za účast je vysoká

Účastníci loterie soutěžili o 5 tisíc vstupenek. Tím, že tuto loterii vyhráli, ale vyhráno rozhodně ještě nemají. Získali tím totiž jen možnost si lístek koupit. Ten však stojí 1 599 dolarů, což je v přepočtu téměř 33 tisíc Kč.

wwdc 2018

Účast samozřejmě není jen o tom účastnit se konferencí a přednášek, ale přítomní tím získají jedinečnou možnost potkat se s ostatními vývojáři a načerpat tolik potřebné informace. Ostatní, kteří se WWDC 2018 nebudou moci zúčastnit, mohou využít živého streamování určitých bloků konferencí v aplikaci WWDC. Připomeňte si, co se na WWDC událo loni v našem souhrnném článku.

Apple Worldwide Developer Conference je každoroční týdenní konference firmy Apple určená zejména pro vývojáře. Historie této konference sahá až do 80. let, kdy vznikla především jako místo pro setkávání vývojářů pro Macintosh. Již tradičně je největší zájem o úvodní přednášku, kde firma předvádí vývojářům svou strategii na další rok, nové produkty a nový software.

WWDC získala takové renomé, že na WWDC 2013 se všechny lístky v cenně 30 000 Kč prodaly během dvou minut. I proto se Apple uchýlil k tomu kroku, že účastníky vybírá náhodně dle zmíněné loterie.

Zdroj: AppleInsider.com, Wikipedie