Apple TViOSmacOSSoftware

WWDC 2018 se uskuteční od 4. do 8. června


Apple oficiálně oznámil datum konání jeho konference vývojářů, na které se očekává představení iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 a tvOS 12. WWDC 2018 proběhne od 4. do 8 června.

Konference WWDC 2018 se bude konat již druhý rok po sobě v McEnery Convention Center v San Jose a to od 4. do 8 června. Již od dnešního dne se do čtvrtka 22. března můžete zaregistrovat do loterijního systému, který náhodně vybere účastníky konference. Ti však i tak musí za lístek zaplatit 1 599 dolarů. Některé bloky však lze sledovat i skrze aplikaci WWDC.

wwdc 2018

 

Nové systémy a možná i iPad Pro

Na konferenci se očekává odhalení podoby nových operačních systému Applu. Mobilní operační systém iOS tak představí již svou dvanáctou verzi, dostane se i na macOS 10.14, software pro Apple Watch watchOS 5 a zkrátka nepřijde ani Apple TV, která by se měla dočkat tvOS ve verzi 12.

Poslední dobou se však rojí spekulace, že zde Apple představí i inovované verze iPadů Pro, kteří dostanou rozpoznávání obličejů pomocí FaceID a naopak přijdou o ikonické tlačítko plochy pod displejem, stejně jako je tomu u iPhonu X. Na Applišti pro vás samozřejmě přichystáme různé varianty přenosů z této akce, abyste nebyli ochuzeni o žádné představené novinky. Připomeňte si, co se na WWDC událo loni v našem souhrnném článku.

Zdroj: 9to5mac.com