Aplikace a Hry

Hry Tropico a Tony Hawk’s Skate Jam míří na iOS


Vánoce budou na iOS hry bohaté. 18. prosince dorazí diktátorský simulátor Tropico, už příští týden ale přijede Tony Hawk’s Skate Jam.

Tony Hawk’s Skate Jam přichází téměř 20 let poté, co se první verze hry Tony Hawk’s Pro Skater objevila na konzoli Playstation. Novinka dorazí do obchodu App Store již 13. prosince a zachycuje samou podstatu odkazu původní série. To samozřejmě při optimalizaci pro moderní zařízení s dotykovým ovládáním.

Tony Hawk’s Skate Jam

Nebude chybět klasický režim kariéry, globální turnaje, ani prohánění se na skatu v rušných ulicích, městských parcích atd. K dispozici bude veliké množství prken, se kterými budete moci dělat všechny známé triky. Hra vyjde jak na iPhone tak iPad, bude k dispozici zdarma a samozřejmě bude obsahovat četné nákupy uvnitř aplikace.

icon
Tony Hawk's Skate JamMaple Media Holdings, LLCGamesZdarmaStáhnout

 

Hrou Tony Hawk’s Skate Jam to nekončí

Pokud není hraní si na volnomyšlenkářského floutka na prkně s kolečky zrovna vaším šálkem kávy, můžete se vžít do role obávaného diktátora v titulu Tropico. Aby to ale nebylo tak na vážno, svou utopii budujete se značnou nadsázkou a humorem.

Na iPady hra dorazí 18. prosince, na iPhony se podívá až v příštím roce. Cena je nastavena na 299 Kč a nejsou přítomny již žádné mikrotransakce. Pro její chod je nutné vlastnit iPad 5. generace a výš a mít nainstalovaný iOS 12.

icon
TropicoFeral Interactive LtdGames299,00 KčStáhnout

Jen to nejlepší – Best of 2018 pohledem Applu

Zdroj: 9to5mac.com