Aplikace a HryiOSiPadiPhone

Tony Hawk’s Skate Jam na motivy legendy je v App Store


Slavné tituly občas zažívají comeback a Tony Hawk’s Skate Jam toho nebude výjimkou. Příběh slavého skejťáka je nyní dostupný na všech iOS zařízeních.

Tony Hawk’s Skate Jam přichází na iPhony a iPady zdarma. Hra se chlubí režimem kariéry, turnaji a dalšími režimy. Vývojáři slibují, že se rozhodně je na co těšit. Na druhou stranu vydávají titul jako free to play, takže nás čekají už méně oblíbené mikrotransakce.

Apple Watch 4 recenze – hodinky už počtvrté a ještě lépe

 

Tony Hawk’s Skate Jam přichází téměř po neuvěřitelných 20 letech od první verze série Tony Hawk’s Pro Skater, která vyšla tehdy jako nový titul pro původní konzoli Sony Playstation. Později hra expandovala na Nintendo 64 a další platformy, včetně počítačů. Oficiální datum uvedení hry bylo stanoveno na 13. prosince a Tony Hawk’s Skate Jam skutečně vyšel celosvětově, takže jsme se dočkali i v České republice. A co že všechno novinka slibuje?

Tony Hawk’s Skate Jam

Akční mobilní zážitek, který je k dispozici zdarma po celém světě v App Store od 13. prosince, zachycuje podstatu odkazu Hawka – jeho nezaměnitelný styl, vlivy a triky, které tvoří ústřední náplň celé hry. Hru vyvinula společnost Maple Media, zabývající se mobilními médii, reklamou a technologií se sídlem v Los Angeles, vytvoří díky Tony Hawk’s Skate Jam novou laťku pro autentické triky, ovládání a hudbu, včetně Tonyho samotného. Hra bude také obsahovat:

• Klasický režim kariéry
• Globální Skate Jam turnaje
• Další disciplíny jako Street, park a vert skate včetně tuctu Birdhouse skateboardů

Tony Hawk’s Skate Jam a smíšené dojmy ze sítí

První hráči na sociálních sítích ale hlásí spíše smíšené pocity. V redakci hru důkladněji otestujeme, než přineseme finální verdikt a dojmy. Sliby vývojářů totiž ne vždy odráží skutečnost a navíc jde o první verzi hry, kterou mohou doplnit ještě další průběžné aktualizace. Při příležitosti uvedení hry do App Store vydali vývojáři rovněž promo video, lákající na všechny popsané vlastnosti nového titulu.