Slovo z redakce

Tomášovo Slovo z redakce o Appliště a iPhonefoto srazu


Appliště a iPhonefoto sraz se nezadržitelně blíží a my dáváme dohromady všechny náležitosti, kterými vás chceme zaujmout. Jsme si jisti, že se nám to podaří!

Plánování takové akce je dost zdlouhavá záležitost a zabere více času než se na první pohled může zdát. Domluvit jen několik hostů dá zabrat a skloubit s nimi časový harmonogram akce je opravdovým oříškem. A to ještě všichni domluveni nejsou…

Kromě hostů a jejich prezentace na téma, ve kterém jsou jak ryba ve vodě, je zapotřebí zaujmout partnery, které by mohla naše akce zajímat. Jedná se hlavně o firmy vyrábějící příslušenství pro Apple výrobky. Ty pak mohou na srazu prezentovat a nabídnout návštěvníkům jejich vyzkoušení, popřípadě koupi. Partnerů už je domluvených pěkná řádka…

Kromě výše zmíněných jednáme také s českými Apple osobnostmi, aby se dostavili a vy jste si tak mohli s nimi popovídat. Naprostá většina z nich je velmi vstřícných a dle časových možností dorazí.

 

Appliště sraz byl dříve pořádán na různých místech a tentokrát jej bude hostit Pracovna.cz. Příjemné místo uprostřed Prahy, kde nechybí ani kavárna, která bude počas konání celého srazu otevřena.

Na závěr nezbývá nic jiného, než vás poprosit o registraci na tuto událost! Děkujeme každému, kdo přijde a pro každého máme připravený malý dárek. Podmínkou je ovšem registrace!