Aplikace a Hry

Spotify vychází vstříc neplatícím uživatelům. Jaké představilo novinky?


Společnost Spotify představila novou politiku pro poslouchání streamované hudby zdarma. Na jaké novinky se mohou neplatící posluchači těšit?

Již před pár dny jsme vás informovali, že si na nás společnost něco chystá. Nyní už víme co. Jedná se zejména o upravení politiky pro neplatící uživatele.

Aktuální situace v aplikaci Spotify pro neplatící uživatele je následující: uživatel si nemůže vybírat konkrétní písničky, ale může vybírat pouze z playlistů, ve kterých se konkrétní písně náhodně přehrávají. Dále je neplatícímu uživateli přehrávána reklama a nelze si stahovat písničky či playlisty do off-line režimu. Nesmíme také zapomenout na možnost přeskakování písniček, která je omezena na 6 „přeskočení“ za hodinu.

Spotify

 

 

Šetření mobilních dat

Spotify ale upravilo svoji politiku pro používání aplikace zdarma. Neplatící uživatel bude mít k dispozici vybraných 15 playlistů (cca 40 hodin hudby), ve kterých nebude nijak omezen a písničky tak bude moci libovolně přeskakovat. Co je ale nejzajímavější novinka, je šetření mobilních dat. V nastavení totiž nově naleznete položku Data Saver, která vám ušetří až 75 % objemu streamovaných dat. To je opravdu skvělé a uživatelé, kteří mají malý FUP limit, budou jistě potěšěni.

Aplikace také lehce změnila svůj vzhled – nyní vše vypadá moderněji a ovládání je intuitivnější. Aktualizace aplikace Spotify pro iOS a Android se pomalu ale jistě šíří, takže je jen otázkou času, než budou mít tyto novinky všichni. Teoreticky by tak novou aplikaci měli mít do týdne všichni uživatelé této streamovací služby.

icon
Spotify New Music and PodcastsSpotifyMusicZdarmaStáhnout

Do komentářů nám dejte vědět, jakou streamovací službu používáte.

Zdroj: appleinsider.com