Aplikace a Hry

Spotify odhalí příští týden zcela přepracovanou aplikaci


Pokud využíváte služeb Spotify, tak pro vás máme dobrou zprávu. Společnost již příští týden odhadlí zcela novou aplikaci. Jaké novinky přinese?

Původní zprávy hovořily o tom, že Spotify chystá konkurenci pro HomePod, Google Home či Amazon Echo. To se zřejmě nepotvrdí a příští týden by tak společnost měla odhalit kompletně přepracovanou aplikaci pro iOS a Android. Zatím bohužel nemáme žádné bližší infromace, co je ale téměř jisté, je fakt, že Spotify pro iOS a Android bude nově umět hlasové ovládání. To je něco co aplikaci velice chybělo a podpora této funkce dostane aplikaci na zcela novou úrověň.

Přehrávanou hudbu tedy nebudete muset ovládat přímo na dotykovém displeji vašeho telefonu či tabletu, ale rovnou hlasovým příkazem. Teoreticky je možné, že se dočkáme podpory příkadu „Hey Spotify“. To by bylo něco zcela úžasného a osobně se na tuto novinku velice těším.

Obrovské pohodlí může novinka přinést například do auta, ve kterém bude stačit vyslovit hlasový příkaz a poté se bude přehrávat vaše oblíbená písnička.

 

Přepracovaná verze zdarma

Nesmíme také zapomenout na přepracovaný model pro poslouchání zdarma, který by měl být nyní přívětivější. Bohužel zde opět o žádných konkrétních novinkách nevíme a společnost si tak úniky celkem dobře hlídá. Uvidíme tedy, co si na nás Spotify nachystá.

Do komentářů nám dejte vědět, co si o novince myslíte.

Zdroj: 9to5mac.com