Apple TV

Apple sází na vesmírná dobrodružství. Po For All Mankind přijde i Snoopy in Space

Oblíbený hrdina bígl Snoopy se konečně podívá i do vesmíru


Apple je asi hrdý na to, že může propagovat 50 let od dobytí Měsíce různými upoutávkami. Aktuálně tak vydal trailer na pořad Snoopy in Space. Podívejte se.

I zde je vydání traileru naplánováno zcela ideálně a to samozřejmě k 50. výročí výstupu prvního člověka na měsíc. Pořad Snoopy in Space bude vyprávět o snech hlavního hrdiny o tom, podívat se do vesmíru. To se mu po výletě do NASA i splní, protože je se svými kamarády vybrán do speciálního programu.

 

I Snoopy in Space přijde až na podzim

I když je upoutávka určena pouze tomuto jednomu dílu, Apple minulý rok podepsal smlouvu se společností DHX Media, která na postavu Snoopyho a všeho kolem něho (komiks Peanuts) vlastní práva. S největší pravděpodobností se tak dočkáme celé série s tímto oblíbeným hrdinou a jeho kamarády Charlie Brownem a Woodstockem.

Snoopy in Space bude dostupný v rámci předplatitelské služby Apple TV+, které bychom se měli dočkat už letos na podzim. Přesný termín ještě znám není, ale pomalu se objevují informace, jaké pořady bude nabízet. Je mezi nimi i pořad For All Mankind, který se zabývá otázkou alternativní historie o boji v dobývání vesmíru mezi USA a Sovětským svazem.

For All Mankind, který bude k dispozici v Apple TV+, dostal upoutávku

Je to už 69 let

První komiks s bíglem Snoopym nakreslil Charles Monroe Schulz už v roce 1950 a to ještě pod názvem „Lil Folks“. Až po podepsání smlouvy o pravidelných příspěvcích do denního tisku s jeho hrdiny se celý seriál přejmenoval na Peanuts. Poslední tištěný díl vyšel v únoru 2000, den po autorově smrti.

Celkem se ale jeho hrdinové objevili ve více jak 2 600 novinách, které si přečetlo na 355 milionů lidí a to napříč 75 zeměmi a 21 jazyky. V roce 2015 se Snoopy a jeho přátelé objevili i na plátnech kin ve svém celovečerním filmu.

Zdroj