Apple TV

For All Mankind, který bude k dispozici v Apple TV+, dostal upoutávku


Aktuálně probíhají oslavy 50. výročí přistání člověka na měsíci a Apple k této příležitosti uveřejnil upoutávku na seriál For All Mankind.

A co mají tyto dvě události společného? Připravovaný seriál, který v první sérii nabídne 10 hodinových epizod a budete jej moci sledovat v rámci služby Apple TV+, je totiž na prvním přistání na měsíci založen. Avšak zcela jinak, než byste možná čekali. Apple video zveřejnil v jeho YouTube kanálu Apple TV, který založil teprve na začátku tohoto roku. Podívat se na něho můžete hned níže.

V upoutávce vystupuje i tvůrce celé show Ronald D. Moore, který si spolupráci s Applem velice pochvaluje. Prý měl totiž naprostou volnost a mohl si dělat skutečně to, co chtěl. Se společností navíc konzultuje započetí natáčení druhé série For All Mankind, nicméně zatím prý ještě nemůže nic potvrdit.

Apple TV+ se bude zaměřovat na kvalitu, hromadu obsahu nečekejte

 

Ve For All Mankind existuje alternativní historie

Sci-Fi filmy se dělí na dvě hlavní linie – ty realistické, které vycházejí (i když ne vždy) z reálných událostí a neobsahují příliš divokých vizí a to zejména těch technologických (Gravitace, Apollo 13, První člověk) a ty, ve kterých obvykle vystupují různé formy života (Vetřelec, Star Wars, Star Trek). For All Mankind se sice řadí do té první, avšak značně se odchyluje od scénáře např. Prvního člověka, který zmapoval cestu Neila Armstronga od zkušebního pilota až právě po prvního člověka na Měsíci.

Apple TV+ For All Mankind

 

Tento seriál si totiž pohrává s myšlenkou, která zkoumá, co by se mohlo stát, kdyby globální vesmírný závod neskončil a kdyby Sovětský svaz byl tím, kdo na Měsíci přistál jako první. A právě s ním budou v seriálu Spojené státy soupeřit a to i nic menšího, než je prvenství v dosážení pevné země Marsu a Saturnu.

Zdroj