iPhonePříslušenství

Smart Battery Case pro iPhone Xs a Xs Max se objevil v příručce pro APR


Na internetu se objevily fotografie Smart Battery Case v příručce pro zaměstnance APR. Což by nebylo neobvyklé, kdyby nešlo o kryty pro iPhone Xs a Xs Max.

Příručka dává všem zaměstnancům Apple Premium Reseller pokyny, jakým způsobem v obchodech umístit různé silikonové a kožené kryty od těch pro iPhone 7 až po Xs Max. Ačkoli jsou fotografie v nízkém rozlišení, lze na nich celkem jasně rozeznat „hrb“ s baterií a vertikální výřez pro kameru.

Apple Watch 4 recenze – hodinky už počtvrté a ještě lépe

Nové Smart Battery Cases jsou umístěny v kategorii kožených produktů, což je s největší pravděpodobností chyba. Na fotkách totiž nápadně připomínají předchozí silikonové Smart Battery Case určené pro iPhone 6/6s a iPhone 7.

Příručky jsou vytisknuté pro období „podzim 2018“. Apple pravděpodobně chtěl uvést nové kryty v průběhu uplynulých měsíců. Sezóna (v USA) oficiálně končí 21. prosince, takže teoreticky zbývá ještě pár dní. Na druhou stranu je může Apple odložit na rok 2019 a v nejhorším případě samozřejmě také neuvést vůbec.

Smart Battery Case iPhone XS Max

Server 9to5Mac potvrdil pravost těchto příruček a byl zároveň objevitelem kódu v iOS a watchOS, který rovněž prozrazoval připravované kryty Smart Battery Case. Zdroje tohoto serveru naznačovaly, že nový kryt už nebude mít zespod „bradu“.

 

Smart Battery Case pro starší modely stále v nabídce

První Smart Battery Case vyšel pro iPhone 6 a iPhone 6s. Měl 1 877 mAh baterii, která vyčnívala na zadní straně pouzdra. Verze pro iPhone 7 pokračovala ve stejném designu, ale do vínku dostala větší 2 365 mAh baterii.

Oba kryty pro iPhone 6/6s a iPhone 7 jsou stále dostupné na Apple Online Store nebo například u APR iSetos u obou shodně za 2 790 Kč. První zmíněné pouzdro je v bílé a uhlově šedé variantě, naproti tomu druhé v bílé, černé a (PRODUCT) RED provedení.

Zdroj: 9to5Mac