Příslušenství

Veškeré příslušenství pro Apple produkty. Kabely, reproduktory, drony, pouzdra, kryty, klávesnice, myši a další chytré vychytávky.


 

6K Apple Display a chystaný modulární Mac Pro

Nový 6K Apple Display by měl doplnit přepracované MacBooky Pro. O chystaném modulárním Macu Pro však jako by se zem slehla.

Mavic

Víte, jak ovládat dron? Zde najdete tipy, které vám pomohou

Dron je docela drahá záležitost na to, abyste jej při prvním vzletu ihned rozštípali o nejbližší strom. Základní tipy a to, jak ovládat dron, vám řekne tento článek.

LAMAX C9

Autokamera LAMAX C9: Průkazné záběry pro bezpečnější kilometry ve dne i v noci

Globální značka elektroniky LAMAX rozšiřuje své portfolio o nový model LAMAX C9 autokamery s hlasovými pokyny v češtině s 2K záběry.

Apple Keynote

Díky krytům Smart Battery Case zase přichází zmínka o AirPower. Možná se ji dočkáme již brzy

Apple včera začal prodávat kryty Smart Battery Case pro nové iPhony a v Malajsii mu u jejich popisu unikla jedna zajímavá informace. Týká se nabíjecí podložky AirPower.

Smart Battery Case pro nové iPhony je tu. iPhone X nenabije

Tak, jak informovaly různé zdroje, Smart Battery Case pro iPhone Xs, Xs Max a XR jsou skutečně tedy. Loňský iPhone X s krytem ale nenabijete.

Bose QC35 II

Bose QC35 II jsou nejlepší bezdrátová sluchátka na trhu

Málokterá bezdrátová sluchátka mají takový zvuk jako Bose QC35 II, jestli vůbec nějaká. Na první pohled se vám nemusí líbit, druhý už je ale osudový.

Bezdrátová sluchátka Apple, Beoplay H8i

Bezdrátová sluchátka Apple umí, ale konkurence nabízí víc

Čím posloucháte hudbu? Není čas na nákup lepší techniky? Bezdrátová sluchátka Apple dokáže a AirPods jsou toho důkazem, ale co ostatní?

Deco M4

Deco M4 – dostupný Mesh Wi-Fi systém bez kompromisů

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje Deco M4, další produkt z řady Wi-Fi mesh systémů Deco, který pracuje ve dvou pásmech a dosahuje rychlosti až 1167 Mbit/s.

Apple AirPods, Jaká používat sluchátka s iPhone, AirPods recenze

AirPods recenze mnohé potěší, ostatní ale zklame. Jsou sice skvělá, ale mohla by být lepší

Jejich zapnutí je bleskurychlé, používání pohodlné, výdrž ideální. Apple AirPods recenze má ale dvě strany mince. Najdou se totiž i limity.

Danalock V3, vychytávky na iPhone

Jaké vychytávky na iPhone pořídit, pokud jste jej dostali k Vánocům?

Našli jste pod stromečkem nový mobilní telefon a chcete si rozšířit jeho možnosti? Podívejte se na vychytávky na iPhone, které by se vám mohly líbit.

Smart Battery Case

Smart Battery Case se objevil v ikonách iOS 12.1.2

Očekávaný kryt Smart Battery Case se objevil v ikonách s widgety. Přibývají tak další náznaky, že se iPhone Xs dočká přídavného krytu s baterií.

Chystá se iPad mini 5. generace? Dle úniku podoby krytu to vypadá, že ano

I když se zdá, že už by iPad mini 5. generace nemusel mít v portfoliu společnosti své místo, aktuální únik vzhledu pouzdra naznačuje jeho příchod.

Danalock V3, vychytávky na iPhone

Chytrý zámek Danalock V3 je velmi návykový

Chytrý zámek Danalock V3 ve spojení s cylindrickou vložkou Gerda je skvělou a dostupnou možností, jak si chytře odemykat vstupní dveře. Sledujte od 19.00 pořad LifeHacker!

Lamax Dots1

Lamax Dots1 strčí AirPody do kapsy nejen cenou, ale i odhlučněním okolí

Bezdrátová sluchátka Lamax Dots1 bodují svou vahou, zvukovým přednesem a v neposlední řadě i velice příjemnou cenou, kterou drtí veškerou konkurenci.

jak vybrat sluchátka

Jak vybrat sluchátka? Záleží na vašem použití

Pokud ještě před blížícími se Vánoci na poslední chvíli sháníte některé dárky, může se vám hodit tento průvodce, jak vybrat sluchátka.

Smart Battery Case pro iPhone Xs a Xs Max se objevil v příručce pro APR

Na internetu se objevily fotografie Smart Battery Case v příručce pro zaměstnance APR. Což by nebylo neobvyklé, kdyby nešlo o kryty pro iPhone Xs a Xs Max.

EVVA AirKey

EVVA AirKey je chytrý klíč nejen do vaší domácnosti

Cylindrická vložka EVVA AirKey nabízí vašim dveřím nejvyšší standard zabezpečení, ovládání skrze chytrý telefon i možnost směřovat návštěvu až na místo, kde je vložka nainstalovaná.

Trust Moda Universal 60W USB-C Charger

Trust Moda Universal 60W USB-C Charger dobije váš MacBook rychlostí blesku

Máte-li zařízení s USB-C konektorem, může se vám hodit Trust Moda Universal 60W USB-C Charger. Dobije nejen mobilní telefony a tablety, ale třeba i MacBook.