iPadMac

Představení tabletu iPad Pro 2018 je za námi. Podívejte se na celou konferenci v devíti minutách (aktualizováno)


Včerejší konference, na které byl, mimo jiné, představen iPad Pro 2018, je minulostí. Pokud nemáte hodinu a půl, shlédněte ji jen v devíti minutách.

Apple si konferenci naplánoval i v pro nás docela nezvyklý čas. V 15 hodin totiž mohla být většina z vás v práci, či ještě ve škole. Proto jsme vám přinesli nejen živě komentovaný přenos, ale i ten textový, který jste po očku jistě sledovat mohli. Jako první jste tak mohli vidět nejen podobu nového MacBooku Air, Macu mini, ale i dua tabletů společnosti Apple iPad Pro.

iPad Pro

Apple inovoval ve všech směrech – bezrámečkový displej, TrueDepth kamera, nové šasi, USB-C, 1TB úložiště. Jediné, co nepotěší, je cena. Proto se mnohým může vyplatit sáhnout po starších modelech, jako jsou iPad Pro 10.5 palců a iPad Pro 12.9 palců z předchozí generace. Samozřejmě se teď začne plnit i iPad Pro bazar. Jestli vám tedy nevadí již někým používané zařízení, můžete ušetřit patřičnou sumu peněz.

Apple představil bezrámečkový iPad Pro s Face ID

9 minut namísto hodiny a půl

I když celá konference společnosti Apple trvala hodinu a půl, to nejpodstatnější lze říci v devíti minutách. Jestli jste tedy tuto událost prošvihli, stačí se podívat na sestřih. Ten mají na svědomí redaktoři z webu 9to5mac. Video je samozřejmě v původním znění.

Nicméně pokud si chcete konferenci vychutnat s popcornem v ruce, můžete tak učinit zde. Apple uveřejnil kompletní záznam, který on-line v čas konání stramoval. Nový iPad Pro 2018 bude jistě tahák, dobré prodejní úspěchy se ale jistě dají očekávat i od MacBooku Air. Kupovat teď počítač, je to jasná volba. Je tomu tak i u vás? A co na představené novinky říkáte? Dejte nám to vědět do komentářů pod článek.

Aktualizace: Apple už záznam uveřejnil i na svém YouTube kanálu. Podívat se na něho můžete níže.

Zdroj: 9to5mac.com