Příslušenství

Podívejte se, jak vypadá pouzdro Folio pro iPhone X v edici PRODUCT(RED)


Apple začal nabízet novou barevnou variantu telefonů iPhone 8 a iPhone 8 Plus v edici PRODUCT(RED). Na iPhone X se však nedostalo. Do červené jej ale můžete obléci například s pouzdrem Folio. Podívejte se, jak s ním vypadá.

První iPhony 8 v barevné variantě PRODUCT(RED) by se měly mezi zákazníky začít doručovat už zítra. Model iPhone X se však této limitované edice nedočkal, a pokud jej vlastníte, a chcete na fond proti nemoci AIDS přispět i vy, můžete. Stačí vám zakoupit si například kožené pouzdro Folio právě v (PRODUCT)RED variantě.

 

Není červená jako červená

Redaktoři magazínu AppleInsider tak učinili a toto pouzdro zároveň porovnali s ostatními ze stejné edice. Zajímavé je, že zde není červená jako červená. Stejně jako se liší odstín na verzi iPhonu 7 oproti tomu na iPhonu 8, jsou různé červené použity i na jejich doplňcích. Konkrétně pouzdro Folio pro iPhone X je krvavě červené a například silikonové pouzdro pro iPhone 7 a 8 Plus zase spíše jahodově červené.

Luxusní pouzdro Folio na iPhone X ze speciálně činěné francouzské kůže přesně obepíná křivky iPhonu. Speciální jeho funkcí je, že po otevření iPhone X i probudíte, zavřením zase uspíte. Má vnitřní výstelku z jemného mikrovlákna pro lepší ochranu a kapsy na bankovky a platební karty. Pozor ale, kolik obsahu do nich dáváte. Kapsy se totiž mají tendenci vytahovat. Při bezdrátovém nabíjení jej navíc nemusíte ze svého iPhonu sundávat.

Folio

Kožené pouzdro Folio na iPhone X v barevné variantě (PRODUCT)RED můžete zakoupit za cenu 2 990 Kč přímo od Applu. Ta se nijak neliší od jiných barevných variant, jako jsou elektro modrá, bledě růžová, kouřová, malinová, vesmírně modrá a černá, avšak pouze s PRODUCT(RED) přispějete na boj proti nemoci AIDS.

 

Kup (RED). Zachráníš životy.

Už 11 let v rámci projektu (RED) podporuje Apple programy proti šíření AIDS, které zajišťují poradenství, testování a léky bránící přenosu HIV z matky na nenarozené dítě. Prodejem produktů (RED) již společnost vybrala přes 160 miliónů dolarů. Každý z nich nás všechny posouvá o krok blíž ke generaci bez AIDS. Více se dozvíte na stránkách Apple.

Zdroj: AppleInsider.com, Apple.cz