iPhone

Včera Apple představil iPhone 8 a 8 Plus z edice (PRODUCT)RED, dnes na ně vydal reklamu


Stejně jako se loni dostalo na iPhony 7, je i letos iPhone 8 k dispozici v červené (PRODUCT)RED barvě odkazující na kampaň proti nemoci AIDS. Nyní na ně Apple upozorňuje novou, energií nabitou, reklamou.

Červené iPhony 7 se přestaly prodávat, když na trh přišly iPhony 8. Jejich barevná exkluzivita tak, na rozdíl od té temně černé, která už je běžně dostupná, trvá dodnes. Oproti takové vesmírně šedé, se s nimi na ulici totiž jen tak nepotkáte. Dá se tedy očekávat, že podobný trend bude nastolen i pro iPhony 8.

Pokud se vám tedy červená varianta líbí, s koupí příliš neotálejte. Jestli totiž budete čekat, až jim s novou generací klesne cena, pravděpodobně budete mít smůlu. Nejpokročilejší iPhone X novou barevnou variantu nedostal, a je tak ke koupi stále jen ve dvou barevných provedení.

Aby Apple prodeje (PRODUCT)RED iPhonů 8 podpořil, vydal na ně novou reklamu. Ta je nabitá energetickou hudbou, rychlými střihy a jak jinak než červenou barvou.

Výbava telefonů iPhone 8 nijak nevybočuje, je tedy stejná jako u jiných barevných variantách. V útrobách iPhonů tiká procesor Apple A11 Bionic, velikost RAM paměti je na hodnotě 2 GB v případě iPhonu 8 a 3 GB v případě většího iPhonu 8 Plus.

Červené iPhony 8 můžete objednávat již dnes. Pravděpodobně bude ale prodej spuštěn až ve večerních hodinách, protože v době publikace článku tato možnost v Apple Online Store ještě nebyla.

 

Kup (RED). Zachráníš životy.

Už 11 let v rámci projektu (RED) podporuje Apple programy proti šíření AIDS, které zajišťují poradenství, testování a léky bránící přenosu HIV z matky na nenarozené dítě. Prodejem produktů (RED) již společnost vybrala přes 160 miliónů dolarů. Každý z nich nás všechny posouvá o krok blíž ke generaci bez AIDS. Více se dozvíte na stránkách Apple.

Zdroj: 9to5mac.com