iPhonePříslušenství

Je toto nový kryt pro iPhone 2019? Podívejte se

Představení nových iPhonů se blíží a s ním přicházejí různé úniky informací o jejich možné podobě


S postupem času stále více sílí různé informace o podobě nového iPhonu. A i když ten na trhu ještě není, nový kryt pro iPhone 2019 odhaluje jeho podobu.

Redaktoři serveru MacRumors se dostali k trojici krytů, které odhalují podobu nových iPhonů. Ty by však měl Apple představit až během září letošního roku. Jejich vzhled se tak zakládá na již dostupných únicích a hlavně na „vynesení“ interních informací různými dodavatelskými řetězci. A dle zkušeností z posledních let, se tak dá opravdu soudit, že se jedná o skutečnou podobu novinek. I když je fakt, že v případě iPadu mini 5. generace byly veškeré podobné informace zcela liché.

Kryt pro iPhone 2019 je zde vyobrazen ve třech svých variantách. Předpokládá se tedy, že Apple představí jak nástupce pro modely iPhonu Xs a Xs Max, tak pro iPhone XR. Těm zůstanou zachovány jak velikosti úhlopříček jejich displejů, tak i použitá technologie, takže modely Xs opět přinesou OLED displej o velikosti úhlopříčky 5,8 či 6,5 palců, kdežto model XR bude mít LCD displej o velikosti 6,1 palec. Do všech tří dostupných krytů se totiž stávající modely bez problémů vměstnají.

Konec iPhonů 5s a 6. Podívejte se, jaká zařízení budou podporovat iOS 13 a iPadOS

 

Kryt pro iPhone 2019 – čtvercový výřez kamery a jiný přepínač hlasitosti

Samozřejmě je zde ale několik odlišností. Předně se jedná o výřez pro kameru. Nový kryt pro iPhone 2019 tedy skutečně odhaluje její čtvercový tvar. Modely Xs by měly být osazeny třemi objektivy do trojúhelníkového tvaru s tím, že budou doplněny přisvětlující diodou. iPhone XR by pak měl obsahovat objektivy dva, s určitostí mu ale nebude chybět ani LED. Stále se předpokládá, že systém kamer bude u všech modelů vystouplý nad jejich skleněná záda.

kryt pro iPhone 2019

Spekuluje se však o tom, co trojitý objektiv bude umět. Jako nejpravděpodobnější se zatím jeví, že všechny snímače budou 12MPx, kdy dva budou stejné specifikace, jak je známe z modelu Xs a třetí poskytne super širokoúhlý záběr. Jak to tak vypadá, ToF kamerky se nedočkáme, stejně tak ani navýšení přiblížení u teleobjektivu. Doufejme tedy alespoň ve vylepšení fotografování za zhoršených světelných podmínek.

kryt pro iPhone 2019

Druhou viditelnou změnou, má kryt pro iPhone 2019 na místě tlačítka přepínače hlasitosti. Ten by totiž neměl nadále nést podobu kolébkového přepínače, ale toho známého z iPadů ve tvaru kruhového přepínače a drážky. Do představení podoby nových telefonů značky Apple již pravděpodobně nezbývají ani tři měsíce času. Jistě se tak budeme setkávat s dalšími a dalšími více či méně ověřenými informacemi o jejich podobě.

Zdroj