Apple Watch

Nová reklama na Apple Watch upozorňuje na množství dostupných řemínků

Podívejte se na širokou plejádu řemínků pro Apple Watch v pouhých čtrnácti sekundách


Na YouTube kanálu společnosti Apple se objevila nová reklama na Apple Watch Series 4, která představuje množství různorodých řemenů. Podívejte se.

Spot netrvá déle jak 14 sekund a v rychlém sledu se v něm při svižně hrající hudbě střídají dostupné řemínky pro Apple Watch Series 4 z dílny Applu. Vyjma těch starých známých jsou však vyobrazeny i ty, které jsou součástí jarní kolekce společnosti. Apple zde své hodinky totiž prezentuje jako více výkonné, více barevné. Vyjma sportovních řemínků se zde mihne i milánský tah, jakékoli kožené ale vyobrazené nejsou.

Jak na výměnu řemínku reklama na Apple Watch neukazuje

A ono to pro mnohé není ani tak třeba. Pokud si potřebujete vyměnit řemínek na klasických hodinkách, musíte k tomu mít specializovaný nástroj (vystěžejkovač) a musíte mít pevnou ruku, jinak si můžete jak řemen tak hodinky poškodit. Ne tak u Apple Watch.

U nich totiž stačí stisknout a podržet uvolňovací tlačítko ze spodní strany hodinek, přičemž následně jednoduše vysunete řemínek do strany. Takto si můžete libovolný podporovaný (takže i ty od výrobců třetích stran) nasadit během několika mála sekund. Řemen ani tah však nikdy netlačte do drážky silou.

Mladí Američané používají z 83 % iPhone. Každý pátý má i Apple Watch

Když necítíte nebo neslyšíte cvaknutí, pohněte s řemínkem doleva a potom doprava. Pokud je řemínek nasazený správně, nepohne se, dokud nestisknete tlačítko pro jeho uvolnění. Když řemínek stále nesedí, posuňte ho do středu a zatlačte ho na místo. Pak s ním opatrně hýbejte nahoru a dolů.

Zdroj