Příslušenství

Mophie kryt s baterií je nově dostupný pro modely iPhone Xs, Xs Max a XR


Pokud vám v nových iPhonech dochází šťáva rychleji, než si přejete, můžete si pořídit Mophie kryt s integrovanou baterií. Telefon nabíjí bezdrátově.

Smart Battery Case přímo z dílny Applu je pro nové modely iPhonů představených v září loňského roku dostupný od poloviny ledna. Apple oficiálně udává, že iPhone Xs díky Smart Battery Case získá až 33 hodin pro hovory, 21 hodin surfování na internetu nebo 25 hodin přehrávání videa. Větší modely nabízí místy dokonce více. Kryt pro Xs Max přidá 37 hodin telefonování, 20 hodin surfování, 25 videa. Model pro XR 39 hodin telefonování, 22 hodin webu a 27 hodin videa.

Apple vzhled a použití hodně okoukal právě od řešení společnosti Mophie, která jej dodávala již pro iPhony 4. Jeho Juice Pack je tak nyní dostupný i pro nejnovější generace těchto telefonů. Reálná kapacita řešení Applu je však pouze 1 369 mAh, kdežto to od společnosti Mophie nabízí 2 000 mAh pro menší modely a 2 200 mAh pro iPhone Xs Max.

Smart Battery Case pro nové iPhony je tu. iPhone X nenabije

Cena novinky je 99 dolarů, což je v přepočtu cca 2 300 Kč. Řešení s logem nakousnutého jablka vás však vyjde o poznání více a to na 3 490 Kč. Vyjma černé barevné varianty můžete sáhnout i po kameninové, zlaté nebo tmavě červené pro modely Xs a modré či červené pro iPhone XR (aktuálně je ale k dispozici jen černá barva, další postupně přibudou). Kupovat můžete přímo u výrobce, nebo na Amazonu. Dá se očekávat, že se brzy objeví i v obchodě Apple Online Store.

Zdroj: AppleInsider.com