Mario Kart Tour pro iOS si budete moci vyzkoušet zdarma, podobně jako Super Mario Run

Nintendo oficiálně sdělilo, že pracuje na vývoji hry Mario Kart Tour pro iOS teprve minulý týden. Nyní přišlo s informací, že si hru budete moci před koupí obsahu vyzkoušet zcela zdarma.

Situace tedy bude podobná jako u jiného titulu Nintenda, u hry Super Mario Run. Po bezplatné instalaci si tak budete moci zahrát jen několik málo kol. Pokud vás hraní bude bavit, budete si moci odblokovat kompletní obsah.

Mario Kart

Hru Mario Kart Tour pro platformu iOS vyvíjí Nintendo ve spolupráci se studiem DeNA. A právě její CEO Takashi Mochizuki na svém Twitteru informaci o pricingu oznámil. Není to však nijak překvapivé, protože se jedná o docela výdělečný plán.

 

Super Mario Run pořád táhne

Jen za minulý měsíc si totiž hru Super Mario Run nainstalovalo na 90 milionů uživatelů. I když za plný obsah zaplatili jen 3 procenta z nich, pro Nintendo to i tak znamená dalších 30 milionů dolarů do své kasy. Odemknutí plného obsahu totiž stojí 10 dolarů (u nás je to 249 Kč).

Mario Kart Tour

S platbou také samozřejmě přicházejí bezplatné aktualizace s novým obsahem, který těm neplatícím zpřístupněný není. O dostupnosti nic nového známo není a pořád platí, že bychom se měli hry Mario Kart Tour dočkat do roka a do dne.

Zdroj: 9to5mac.comKam dál?