iPhone

iPhone XR 2019 by mohl dostat stejně ošklivá záda jako iPhone 11

Stejně ulítlá záda jako u iPhonu 11. Nástupce iPhonu XR asi žádný krasavec nebude


Zatím se s tím většina uživatelů nechce smířit, ale vše nasvědčuje tomu, že letošní iPhony budou dost ošklivé. iPhone XR 2019 nevyjímaje.

iPhone XR pro rok 2019, který někteří titulují jako iPhone XE, by měl dostat podobná záda jako vlajková loď Applu pro tento rok – iPhone 11. Informace o možném vzhledu nového telefonu přinesl Steve McFly. Dokonce je k dispozici i video s renderem telefonu.

iPhone XR 2019 bude až na záda stejný

Design má zůstat vlastně stejný, tedy alespoň co se týče předku. Zadní část iPhonu se ponese v rázu dražších modelů a oproti nim se uskromní na „pouze“ dva objektivy (iPhone 11 a iPhone 11 Max mají dostat objektivy hned tři).

Skleněný panel bude krýt tak jako v případě současných iPhonů záda přístroje. Objektivy se zarovnají pod sebou a vedle nich se uprostřed objeví LED blesk s mikrofonem.

Nový iPhone bude v tomto roce nabízen v úhlopříčkách 6,1 a 6,5 palců

Apple se hodlá také držet stejně velkého displeje a ve stejném tvaru. V horním výřezu bude Face ID kamera a další komponenty. Kromě velikosti panelu se dá předpokládat i stejné rozlišení, tedy 1 792 x 828 pixelů.

Designově by iPhone XR 2019 zrovnal krok s budoucím iPhonem 11, který prý dostane stejný čtvercový výřez na zádech, akorát se do něj vejdou 3 objektivy, kdy dva budou umístěné pod sebou, třetí dole vpravo a poslední roh čtverce obsáhne LED blesk.

Současný model iPhone XR znamená pro Apple velký tržní úspěch, ač se to tak na začátku prodeje nemuselo zdát. Americká společnost totiž znovu zkusila nabídnout svým zákazníkům levnější zařízení, které nemusí Apple uživatel úplně přijmout. Hlavně na americkém trhu se ale jedná o velmi dobrý tah. Kombinace nejnovějšího vzhledu společně s nižší cenovkou prostě bodují.

Zdroj